У Дніпрі стартував черговий чемпіонат веслувальників

У Дніпрі стартував черговий чемпіонат веслувальників
45323 ПЕРЕГЛЯДІВ

Призери олімпійських ігор, чемпіони світу та Європи. Загалом, більше 300 спортсменів зібралися у Дніпрі, аби взяти участь в особистому чемпіонаті України з веслування на байдарках та каное пам’яті заслуженого тренера Вячеслава Сорокіна. Це перший старт року та головний національний відбір на міжнародні змагання.

Чемпіонат стартував 30 липня та триватиме 4 дні. У дебютному фінальному заїзді на 1000 метрів серед «каное-одиночок» впевнено переміг волинянин Юрій Вандюк.

«Це, я нагадаю, олімпійська дисципліна в каное. Ця перемога — путівка на чемпіонат Європи. Для України та для мене особисто», — сказав переможець змагань.

26-річний Вандюк у веслуванні 11 років. Спортсмен — член національної збірної та багаторазовий чемпіон України, чемпіон світу серед веслувальників до 23-х років, багаторазовий призер та чемпіон Європи в «каное-двійці», віцечемпіон Європейських ігор. Для України атлет завоював дві ліцензії на Олімпіади, в Ріо та Токіо. Останню путівку в Японію виборов у парі з ще одним чемпіоном Едуардом Шеметило

«Доріжки наші розійшлися. Подивимося, можливо це й на краще. Юрій Вандюк працюватиме зі своїм новим напарником, а я зі своїм», — розповів учасник змагань Едуард Шеметило

Хто зі спортсменів все ж поїде на Олімпіаду, з’ясується на наступній національній першості. Нинішній чемпіонат України — полігон для відбору до національної збірної на майбутні континентальний та світовий форуми.

«Тільки перше місце дає право брати участь на чемпіонаті світу. Звичайно, спортсмени готувалися цілий рік. Вони звичайно трошки засмучені, адже наразі виступають на чемпіонаті України, а не на Олімпійських іграх. Але тим не менш, це є шанс для більш молодих спортсменів посунути більш старших, більш досвідчених», — пояснює директор КП «Водно-спортивний комбінат» ДМР Микола Баранов

Суддівство здійснюється за найвищими стандартами. На турнірі працюють електронна система та близько сорока кваліфікованих членів колегії арбітрів.

Наразі дніпровський веслувальний канал є кращим місцем в країні для проведення масштабних змагань. Втім, за оцінками спеціалістів, локація здатна бути ще ліпшою, справа лише в фінансуванні унікального комунального об’єкта.

«Прикро, що місто Дніпро та область мають серйозні фінанси, але чомусь, не бачать нашого каналу. Він єдиний в Україні такого рівня. І навіть такого рівня каналу сьогодні мало в європейських країнах, де проводяться чемпіонати Європи. Ми б могли й сюди притягти чемпіонати Європи та світу, якщо б ми зробили деякі гідротехнічні роботи. Не такі коштовні для міста», — каже президент федерації каное України Сергій Чернишов.

Вже незабаром з 3 по 7 серпня веслувальний канал прийме наступний чемпіонат України серед юніорів та молоді до 23 років.

Теги: чемпіонат,веслувальники, Дніпро,змагання,каное

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео