Свіжі політрейтинги Дніпра

Свіжі політрейтинги Дніпра
23974 ПЕРЕГЛЯДІВ

Всі знають, що є брехня, велика брехня і є статистика. В умовах передвиборних кампаній місце дико брехливої статистики займає соціологія. Деякі заробітчани, що називають себе соціологами, беруть замовлення та роблять начебто дослідження громадської думки. Тобто заміряють рейтинг партій і політиків. А потім з помпою через пресконференції презентують свої цифри громадськості.

Однак, диявол криється в деталях. А головна деталь соцдосліджень – це анонімність замовника. Тільки замовник має всю інформацію, а що надати для ЗМІ визначає тільки замовник. На цьому етапі й виникають найгрубіші маніпуляції з оприлюдненими рейтингами.

Ось свіжий приклад. Якийсь Центр громадського розвитку «Інтер-акція», про який професійні політаналітики і не чули, проводить пресконференцію в дуже недешевому ІА «Інтерфакс-Україна» та розповідають на всю Україну про свіженькі політичні рейтинги по Дніпру. І відразу ця інформація дублюється по ЗМІ, яким міський бюджет Дніпра оплатив певні суми «за інформування».

Але ж які маніпулятивні заголовки ми бачимо! «Другий тур на мерських виборах у Дніпрі за участю Філатова і Краснова неминучий, - соціологи». І тут вже споживач інформації потрапляє в капкан замовника соцдосліджень, якому важливо нав'язати ще до офіційного висунення кандидатів в мери, що реальних претендентів усього два. І обидва прізвища в заголовку.

Хто був замовником для цього центру «Інтер-акція» — Філатов або Краснов — не так вже й важливо. Головне, що замовний матеріал вже робить свою справу. І не всякий читач дійде до того місця, де соціологи розписують рейтинги інших кандидатів. А там є на що звернути увагу. Наприклад, Олександр Вілкул йде 3-им з рейтингом 10,2%, а четверту позицію відразу за ним займає Сергій Риженко з рейтингом 10,1%.

При цьому слід зазначити, що на відміну від перших трьох кандидатів Риженко офіційно ще не висловлювався про своє бажання балотуватися в мери. І його бордами ще не завішане місто Дніпро, як це вже зробили і Філатов, і Краснов, і Вілкул. До того ж у Сергія Риженка найнижчий антирейтинг з усіх потенційних кандидатів.

А це зайвий раз доводить, що чинний мер Дніпра, як і депутат міськради Краснов, дуже бояться кандидата, який може виграти вибори. Тому і роблять замовну соціологію через столичних «соціологів», які відверто маніпулюють громадською думкою.

Теги: політичні рейтинги,місцеві вибори, Дніпро,Борис Філатов,Загід Краснов,Олександр Вілкул

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео