Антипаркувальники пікетували Третій апеляційний адмінсуд

Антипаркувальники пікетували Третій апеляційний адмінсуд
23139 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Прозорий тариф на парковки» і «Геть офшори від парковок» — з такими плакатами під стіни Третього апеляційного адмінсуду прийшли 19 серпня громадські активісти. Вони підтримують судовий позов «Громадського контролю», в якому громадська організація намагається похитнути позиції монопольного оператора.

За сприяння чиновників міськради у Дніпрі встановили найвищі в Україні тарифи на паркування, а більша частина доходу йде ТОВ «Парк Сервіс груп».

«Ми за те, щоб тариф був сформований прозоро, а нам хоча б стало зрозуміло, з чого складаються 15 грн. У центрі Києва — 10», — каже пікетувальниця Тетяна Тертичко.

«Усі платні парковки належать одній кіпрській офшорній фірмі, яка встановила на них фактично монополію. Існують й інші оператори, але вони володіють або безкоштовними, або службовими парковками», — зазначає пікетувальник Володимир Бережний.

Судове засідання по справі, яке мало відбутися 19 серпня, перенесли на 26 серпня через клопотання «Парк Сервіс груп». Мовляв, адвокат контактував із хворим на коронавірус, тому наразі перебуває на самоізоляції. Суддя це клопотання задовольнила частково. Якщо самоізоляція не завершиться до 26 серпня, рішення по справі буде винесено без участі третьої сторони — «Парк Сервіс груп».


Теги: суд,парковки,тарифи, Дніпро
Мої відео