Дніпро наближається до «жовтої» зони

Дніпро наближається до «жовтої» зони
23223 ПЕРЕГЛЯДІВ

Місто опинилося на межі переходу із «зеленої» до «жовтої». Захворюваність наразі складає 37.42 на 100 тисяч населення. Залишилось всього 2 відсотки до 40, попереджає директор департаменту охорони здоров`я Дніпропетровської облдержадміністрації Валерій Сердюк.

На сьогодні у Дніпрі спостерігається тенденція збільшення кількості нових випадків захворювання. Таку статистику пов’язують із внутрішньою міграцією населення, літнім відпочинком, недотриманням карантинних норм.
«За останні два тижні захворюваність в області збільшилась в 10 разів! Кожен випадок дає ще 4 контактні особи», — наголошує Валерій Сердюк.
Наразі в області є 3339 місць для потенційних хворих на COVID.

Щодо переходу до «жовтої» зони, він відбувається, якщо 5 днів поспіль змінюються показники захворювань. При цьому завантаженість лікарняних ліжок на рівні від 5% до 50%.
Якщо місто опиниться у «жовтій» зоні, забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово. До того ж, зберігаються усі обмеження «зеленої» зони.

">

 

Теги: жовта зона,COVID-19, Дніпро
Мої відео