Де перекриють рух та що зміниться в роботі громадського транспорту під час святкування Дня міста

Де перекриють рух та що зміниться в роботі громадського транспорту під час святкування Дня міста
19079 ПЕРЕГЛЯДІВ

Автобусний транспорт у Дніпрі 12 вересня працюватиме до першої години ночі 13 вересня, трамваї та тролейбуси — до півночі. У зв’язку з перекриттям вулиць в місцях проведення святкових заходів внесено зміни до схеми руху громадського транспорту на деяких маршрутах. Про це попереджають у департаменті транспорту та інфраструктури Дніпровської міськради.

12 вересня на честь святкування Дня міста у Дніпрі будуть перекриті деякі вулиці, якими пролягають маршрути громадського транспорту:
- по просп. Дмитра Яворницького від. вул. Андрія Фабра до вул. Михайла Грушевського (не парна сторона) з 8.00 до 22.30;
- по просп. Дмитра Яворницького від вул. Короленка до вул. Михайла Грушевського ( в обох напрямках) з 8.00 до 22.30;
- по вул. Січеславській Набережній від цирку до Мерефо - Херсонського мосту з 11.00 до 24.00;
- центральний міст у напрямку лівого берега з 12.00 до завершення заходів. Двосторонній рух буде здійснюватися по смугам руху у напрямку правого берега;
- центральний міст з 20.00 до 22.30 — повне перекриття руху. З 22.30 відновлюється двосторонній рух по смугам руху у напрямку правого берега;
- вул. Шолохова від будинку № 15 до будинку № 29 11 вересня — з 15.00 до 19.00 та 12 вересня — з 17.00 до 23.00.

Як зміниться рух транспорту під час перекриття проспекту Яворницького:
1) автобусні маршрути №№ 101А, 157А – «пр. Дмитра Яворницького - вул. Андрія Фабра – вул. Святослава Хороброго – вул. Воскресенська (вул. Короленка) – вул. Челюскіна – Троїцька площа – вул. Січових Стрільців (вул. Михайла Грушевського)» – далі по маршруту. У зворотному напрямку по такій схемі руху буде рухатись маршрут № 87Б.
2) автобусні маршрути №№ 87А, 146А, 146Б - «пр. Дмитра Яворницького - вул. Андрія Фабра – вул. Святослава Хороброго - вул. Січових Стрільців (вул. Михайла Грушевського)» – далі по маршруту;
3) автобусний маршрут №113 – перенесено кінцеву зупинку на вул. Володимира Мономаха та рух буде здійснюватися по «вул. Андрія Фабра – Юліуша Словацького – вул. Володимира Великого – вул. Володимира Мономаха».

Як зміниться рух транспорту під час перекриття Січеславської Набережної:
1) автобусні маршрути № 62 та № 107 «Центральний міст - вул. Коцюбинського - вул. Вячеслава Липинського (вул. Магдебурзького права) - просп. Дмитра Яворницького - вул. Яружна - вул. Набережна Перемоги» далі по маршруту.
2) автобусні маршрути №№ 60, 152 та 152А – «вул. Січеславська Набережна - вул. Володимира Мономаха - вул. Князя Володимира Великого - вул. Харківська - вул. Вячеслава Липинського - просп. Дмитра Яворницького - вул. Яружна» далі по маршруту.
3) автобусний маршрут № 120 перенесено кінцеву зупинку з вул. Глинки на вул. Набережна Перемоги (Мерефо-Херсонський міст).

Як зміниться рух транспорту під час перекриття Центрального мосту з 20.00 до 22.30:
1) автобусні маршрути №№ 23, 35, 56 та 57А «просп. Мануйлівський – Амурський міст – вул. Пастера – вул. Князя Ярослава Мудрого – вул. Князя Володимира Великого (вул. Січеславська Набережна) – вул. Харківська (Європейська) – вул. Глінки».
2) автобусні маршрути №№ 21, 22, 38, 43 64, 64Г, 98 та 115 «просп. Мануйлівський – Амурський міст – вул. Пастера – вул. Князя Ярослава Мудрого – вул. Князя Володимира Великого (вул. Січеславська Набережна) – вул. Харківська (Європейська) – площа Успенська».
3) автобусні маршрути №№ 62, 107 «просп. Мануйлівський – Амурський міст – вул. Пастера – вул. Князя Ярослава Мудрого – вул. Князя Володимира Великого (вул. Січеславська Набережна) – вул. Харківська (Європейська) – вул. Липинського (вул. Магдебурзького права) - просп. Дмитра Яворницького - вул. Яружна - вул. Набережна Перемоги» далі по маршруту.
4) автобусні маршрути № 124А та № 136 «просп. Мануйлівський – Амурський міст – вул. Пастера – вул. Князя Ярослава Мудрого – вул. Князя Володимира Великого (вул. Січеславська Набережна) – вул. Харківська (Європейська) – вул. Липинського (вул. Магдебурзького права) – просп. Дмитра Яворницького» далі по маршруту.

Зміни торкнуться і роботи електротранспорту. Трамвайні маршрути працюватимуть за графіком робочих днів — до 00.00, а маршрут №1 — до 00.30 без змін у напрямках руху.

Тролейбусні маршрути працюватимуть за графіком вихідного дня з подовженням часу роботи до 00.00. Через перекриття доріг та Центрального мосту з 11.00 тролейбуси №№7, 17 та №20 курсуватимуть до площі Старомостової (кінцева зупинка).

Раніше закінчать роботу тролейбусні маршрути №12 та №14. Вони їздитимуть до 11.00. Тролейбуси «Кільце «А» до 22.30 працюватимуть за зміненим напрямком: пл. Соборна – пр. Гагаріна – вул. Титова – вул. Робоча – пр. Пушкіна (до вул. А. Фабра) – пр. Пушкіна – вул. Леваневського – просп. Д.Яворницького – вул. Шмідта – вул. Робоча – вул. Титова – пр. Гагаріна – пл. Соборна.
З 22.30 на маршрут вийдуть тролейбуси №1 «Вул. Титова – пл. Соборна». Тролейбусні маршрути кільце «Б», №№4, 9, 11 та №15 у суботу, 12 вересня, не працюватимуть.

Теги: День міста, Дніпро,робота транспорту,маршрутки,тролейбуси,трамваї,перекриття руху

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео