День міста у Дніпрі: що подивитися гостям свята

День міста у Дніпрі: що подивитися гостям свята
19775 ПЕРЕГЛЯДІВ

12 вересня Дніпро святкує свій 244-й день народження. Цього року він проходитиме у форматі сімейного свята, повідомляють у пресслужбі Дніпровської міської ради.

На території міста 12 вересня працюватиме 18 локацій, з яких дві — у центрі Дніпра, 16 — у різних районах. Розваги очікуються на будь-який смак: спортивні, музикальні, кулінарні, мистецькі. У парках та скверах, на воді й навіть у небі.

Зокрема, улюблений жителями міста чемпіонат зі стронгмену, який відбуватиметься на Фестивальному причалі з 13.00. до 17.00. Команди справжніх богатирів з усієї країни зійдуться в протистоянні «Хто є найсильнішим?» Стежити за правилами змагань буде Василь Вірастюк — володар титулу «Найсильніша людина світу».

А з 12-ї години поруч збиратимуться байкери. Їхній фестиваль стане офіційним закриттям мотосезону-2020. Старт о 12.50 з Фестивального причалу. З 14.30 до 18.00 фініш на вул. Гулі Корольової (за будівлею Палацу культури «Металургів»).

З 17-ї до 18-ї години в акваторії річки Дніпро (від Мерефо-Херсонського мосту до фонтану «Либідь») пройде водне шоу, присвячене Дню міста. У регаті візьмуть участь 150 човнів з різних видів веслувального спорту (академічна гребля; байдарки; каное; слалом; сапи; драгонбот).

Закінчиться водне — розпочнеться авіашоу. З 18.00 до 18.15 над акваторією річки Дніпро в районі Фестивального причалу відбудеться яскраве видовище у небі. У ньому візьмуть участь близько 8 літаків малої авіації. Програма авіашоу складається з аеробатики (трюки в небі). Пілот екстра-класу Сергій Борисенко продемонструє майстер-клас з фігур вищого пілотажу на своєму літаку extra 330 lx.

Закінченням святкової програми стане світлове та вогняне шоу з використанням новітнього технічного обладнання, яке триватиме з 21.45 до 22.00. Недіюча заводська труба висотою 120 м покриється понад 700 джерелами світла, а на вершині буде встановлений найпотужніший в Україні лазер. Шоу буде однаково добре видно з обох берегів Дніпра.

З повною програмою святкових заходів можна ознайомитися на сайті Дніпровської міської ради.

Теги: День міста, Дніпро,святкові заходи,лазерне шоу

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео