У Дніпрі відбудеться фінальна частина національної вчительської премії Global Teacher Prize Ukraine 2020

У Дніпрі відбудеться фінальна частина національної вчительської премії Global Teacher Prize Ukraine 2020
19756 ПЕРЕГЛЯДІВ

На десять фіналістів чекає три дні випробувань. Вони змагатимуться у професіоналізмі, креативності, лідерстві, умінні адаптуватися до нових умов, повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

До Дніпра завітали найкращі вчителі з усієї України — десять педагогів, що вийшли у фінал найпрестижнішої вчительської премії Global Teacher Prize Ukraine 2020. Цього року було подано майже три тисячі заявок. До півфіналу потрапили 50 кращих вчителів, серед яких були й четверо педагогів з Дніпропетровщини. А вже до фінальної десятки — тільки молодий вчитель молодших класів із Кам`янського Андрій Олійник.
Тепер десять найкращих педагогів впродовж трьох днів мають проявити себе у безлічі різних креативних завдань.
«Будуть тімбілдінги, онлайн-уроки, розробки стратегій. А ще вчителі парами проведуть уроки в одній зі шкіл Дніпра. Теми дізнаються за декілька хвилин до початку заняття», — повідомляють у пресслужбі ДніпроОДА.

Наразі на сайт конкурсу триває народне голосування, а переможця обиратиме експертне журі. Найкращого назвуть 3 жовтня на офіційній церемонії в Києві. Головний приз Global Teacher Prize Ukraine — 250 тис грн, поїздка на найбільший освітній форум світу та один рік безкоштовного навчання від організаторів.

Теги: Global Teacher Prize Ukraine 2020,вчителі, Дніпро,фіналісти
Мої відео