«Термомодернізація палацу дітей та юнацтва дозволила зекономити закладу 730 тис. грн

«Термомодернізація палацу дітей та юнацтва дозволила зекономити закладу 730 тис. грн
55132 ПЕРЕГЛЯДІВ

Здійснені в Київському палаці дітей та юнацтва заходи з енергоефективності уже дозволили зекономити за півтора року 730 тис. грн на сплаті за комунальні послуги. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час інспекції палацу, де продовжуються роботи з термомодернізації та ремонту приміщень.

Віталій Кличко поспілкувався з керівництвом закладу та оглянув приміщення палацу, де провели капітальний ремонт.

За словами керівництва закладу, заходи з термомодернізації почали впроваджувати з 2015 року. За цей час тут встановили обладнання автоматичного регулювання теплозабезпечення будівлі, сучасне світлодіодне освітлення. Також модернізували і теплопункт, де встановили електроводопідігрівачі для системи опалення. Окрім того, була утеплена фасадна частина будівлі.

Проте проблемним питанням залишається термоізоляція скляної частини фасаду. Головний інженер КПДЮ зазначив, що за результатами досліджень, проведених у 2015 році, з’ясували, що в холодну пору року будівля споживає близько 9,5 гКал на день, проте тепловтрати через скляний фасад складають майже 1,5 гКал.

Загальна сума заходів із енергозбереження склала 4,5 млн грн. Це дозволило за півтора року зекономити 730 тис. грн із урахуванням підвищення тарифів на газ та електроенергію.

Віталій Кличко наголосив, що завдання столичної влади – реалізувати в усіх комунальних закладах міста заходи з енергозбереження, щоб забезпечити ефективне споживання тепла та оптимізувати витрати на оплаті рахунків.

«Люди звикли, коли у нас були дуже дешеві енергоносії. Проте зараз ситуація змінилася, і кожен з нас розуміє, наскільки дорогим стало тепло. Хочу нагадати, що тарифи встановлює НКРЕКП, проте в наших руках зробити все можливе, щоб втілити заходи з термомодернізації та зменшити фінансове навантаження на кожну установу, на бюджет. Ми утеплюємо фасади, замінюємо вікна, встановлюємо системи рекуперації, сучасне обладнання для регулювання подачі тепла – запроваджуємо всі ті заходи, які дозволяють нам зберігати тепло та економити кошти», – зазначив Віталій Кличко у коментарі журналістам.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео