Керівництво Криворізького залізорудного комбінату залякує страйкуючих гірників консервацією шахт

Керівництво Криворізького залізорудного комбінату залякує страйкуючих гірників консервацією шахт
21779 ПЕРЕГЛЯДІВ

Наразі під землею залишаються 184 шахтарі. На їхню підтримку в урядовому кварталі у Києві триває безстрокова акція протесту. Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомив голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець.

Щодня через погіршення стану здоров`я у шахтах залишається все менше протестувальників — наразі їх 184. Це 76 робітників шахти «Батьківщина», 49 — у шахті «Тернівська», 34 — у шахті «Гвардійська» та 25 — у шахті «Жовтнева». Протест триває, а разом із ним триває тиск з боку адміністрації комбінату.

«16 вересня в.о. обов’язки керівника КЗРК Сергій Новак дав вказівку своїм заступникам, технічним працівникам розпочати підготовку до консервації всіх чотирьох шахт КЗРК, — повідомляє Михайло Волинець. — Це ще один спосіб тактичного, психологічного тиску на працівників».

Тиснуть і на тих, хто поїхав чи збирається на акцію протесту до Киева, яка розпочалася в урядовому кварталі 15 вересня. Люди подали заяви на безоплатну відпустку керівникам дільниць, але адміністрація попередила, що до них застосовуватимуть заходи як до прогульників.Теги: протести,шахтарі,Кривий Ріг,Київ,консервація шахт,урядовий квартал
Мої відео