Виборці з ознаками коронавірусу можуть бути позбавлені можливості проголосувати

Виборці з ознаками коронавірусу можуть бути позбавлені можливості проголосувати
26018 ПЕРЕГЛЯДІВ

Пандемія внесла свої корективи у правила голосування та продиктувала українцям нові умови волевиявлення. Окрім того, що на виборчу дільницю слід прийти у масці, з особистою ручкою і без дітей, потрібно буде ще пройти вимірювання температури. Якщо при перевірці у вас будуть ознаки захворювання — поставити «галочки» у бюлетені не пропустять.

Втім, ті, хто завчасно знатиме про свою хворобу чи опиниться на самоізоляції, проголосувати зможуть. Для них передбачений такий самий механізм, як для пацієнтів лікарень, або маломобільних груп населення.

«Вони мають завчасно, не пізніше, ніж п’ятниці до дня виборів подати заяву про голосування за місцем перебування і, відповідно, члени виборчої комісії мають забезпечити їм голосування за місцем перебування», — пояснив громадський омбудсмен із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА в Дніпропетровській області Роман Муха.

Нововведення є й у правилах голосування. 25 жовтня жителі великих територіальних громад, зокрема міст, отримають 4 бюлетені. Аби обрати міського голову та депутатів у ради: обласну, міську та районну. І якщо з першим розібратися не складно — необхідно просто поставити позначку біля прізвища свого кандидата, то з іншими трьома доведеться бути максимально пильними.

«Ми голосуємо лише зараз за партії. Перша позначка, яку потрібно поставити, це буде позначка голосування за партію. Далі пропонується ще ті кандидати, які будуть йти по виборчому округу, в якому виборець мешкає, від цієї політичної партії», — каже регіональна координаторка Виборчої Ради Дніпра Анна Колохіна.

І тут, каже координаторка, можуть спіткати складнощі. Аби віддати голос за конкретного кандидата, необхідно занести його номер до трафарету. Цифру необхідно внести максимально точно, наприклад, нуль один, нуль два, нуль три, а не просто один, два, три. Бюлетень буде зараховано, якщо стоятиме позначка біля партії, і правильний номер біля її кандидата. Поля можна залишати вільними, а от обрати лише кандидата не можна. Так само забороняється віддавати голос за одну партію, а кандидата обрати з іншої. Такі бюлетені будуть вважатися зіпсованими.

Теги: місцеві вибори,коронавірус, Дніпропетровщина,бюлетені,голосування

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео