Поки міська влада обіцяє відновити парк 40-річчя визволення Дніпра, небайдужі взялися навести там лад самостійно

Поки міська влада обіцяє відновити парк 40-річчя визволення Дніпра, небайдужі взялися навести там лад самостійно
51544 ПЕРЕГЛЯДІВ

Обіцяного три роки чекають. Саме стільки міська влада обіцяє відновити парк 40-річчя визволення Дніпра, що між вулицею Титова та Запорізьким шосе. Проте там й досі розбиті бордюри, відсутнє освітлення, а меморіал поріс бур'яном. Напередодні сімдесят сьомої річниці Дня визволення міста журналістка телеканалу D1 вирішила перевірити, у якому стані сам парк та меморіал загиблих у війні героїв.

Парк 40-річчя визволення Дніпра — місце поховань радянських воїнів під час Другої Світової. На меморіальних плитах їхні імена, а навпроти — обіцянка вічно славити подвиг героїв. Та на тлі засохлих квітів та бур’яну ці слова радше схожі на глузування.

Дніпрянка Ганна Кравцова скаржиться, мовляв, у темну пору доби ходити навіть повз парк лячно, бо тут відсутнє освітлення.

Місцева мешканка Вікторія Клімович розповідає, колись у парку були і гойдалки, і каруселі. Але у якийсь момент вони зникли, а територію, де вони знаходилися, обнесли парканом. Жінка каже, очікували, що тут почнеться будівництво. Проте, цього так і не сталося, а парк поступово перетворився на звалище у хащах.

У міській раді твердять, й гадки не мають, кому належить захаращена територія. Зазначають, що вона не перебуває на балансі та обслуговуванні комунальних підприємств, підпорядкованих департаменту парків та рекреацій Дніпровської міської ради.

Втім, навіть у своїй частині парку наводити лад чиновники не квапляться. Лише з року в рік годують людей обіцянками. Ще у липні 2017 року заступник міського голови Михайло Лисенко обіцяв, що роботи з реконструкції парку заплановані на 2018-2019 роки. Але ніхто за них так і не взявся.

Тим часом, безлад у парку, зокрема на меморіалі, так допік місцевим мешканцям, що вони взялися ліквідувати його самостійно. Територію хочуть прибрати до 25 вересня, до 77-ої річниці з Дня визволення Дніпра. Долучатися закликають усіх небайдужих.

Теги: парк 40-річчя визволення Дніпра,безлад,сміттєзвалище,міська влада,небайдужі

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео