Дніпро, Кривий Ріг та декілька районів області з 28 вересня у «жовтій» зоні

Дніпро, Кривий Ріг та декілька районів області з 28 вересня у «жовтій» зоні
49172 ПЕРЕГЛЯДІВ

Із понеділка в Україні діятиме нове епідемічне зонування. Через високий рівень захворюваності Дніпро, Кривий Ріг, Верхньодніпровський, Дніпровський, П’ятихатський та Царичанський райони Дніпропетровщини потрапили до «жовтої» зони. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Дніпропетровської облдержадміністрації.

Протягом останнього часу на Дніпропетровщині фіксуються антирекорди по кількості нових випадків COVID-19. Епіцентром поширення коронавірусу став Дніпро – там виявляють найбільше хворих на коронавірус. До цього призводять масові гуляння, недостатній контроль дотримання правил в громадському транспорті, порушення карантину населенням.

У регіонах, які потрапили до «жовтої» зони, заборонено відвідувати заклади соцзахисту, у яких перебувають люди похилого віку. Перевозити пасажирів можна тільки в межах сидячих місць. Масові заходи дозволено проводити виключно із розрахунку 1 людина на 5 квадратних метрів. Кінотеатри можуть працювати із наповненістю не більше 50%. Зберігається масковий режим у громадському транспорті та закладах.

Нові правила почнуть діяти з 00:00 28 вересня. Епідемічні рівні встановлюють на 14 днів.

Теги: жовта зона, Дніпро,Кривий Ріг,високий рівень ,коронавірус,обмеження
Мої відео