Дніпряни ігнорують масковий режим у громадському транспорті

Дніпряни ігнорують масковий режим у громадському транспорті
42149 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під час перевірок за участю поліції пасажирів із переповнених маршруток доводиться розсаджувати через велику скупченість та абсолютне недотримання карантинних вимог.

Пасажири без масок та стоячи — плати штраф. У Дніпрі патрульні провели черговий рейд щодо дотримання карантинних правил у громадському транспорті. Виявляли порушників правил перевезення — завантаження понад норму та відстуність захисних засобів. З 28 вересня Дніпро знаходиться у жовтій зоні, тож контроль за дотриманням правил посилили.

Як виявилось, у годину пік, коли в електротранспорті безліч пасажирів, правило заходити тільки у масках здебільшого ігнорують. Водій виправдовується, мовляв, не може всіх контролювати. Аби не зупиняти рух електротранспорту, водія відпускають.
А ось водієві маршрутки пощастило менше. Його машина була переповнена, щойно він від’їхав від кінцевої зупинки.

«У вас дуже маленький транспортний засіб, тому доведеться розсадити людей на дві маршрутки», — зазначив інспектор ГУНП у Дніпропетровській області Юрій Шемет.

Маршрутне таксі затримали, невдоволеним пасажирам довелося терміново шукати інший автобус. А кермувальнику за порушення правил перевезення під час карантину загрожує штраф від 17 до 34 тисяч гривень.

Голова профспілки автомобілістів та автоперевізників Дніпра Михайло Тонконогий розповідає, наразі не вистачає ресурсів навіть для перевезення у звичний час. Тож, правило не брати пасажирів стоячи виконати дуже складно.

«Місцева влада зобов’язана забезпечити такі перевезення: або закупити ці машини, або взяти їх в оренду або в лізинг, оплатити пасажирокілометри іншим перевізникам з інших міст», — каже Тонконогий.

Також, за правилами, під час карантину автобуси мають дезінфікувати на кінцевих зупинках. Проте, каже Михайло, зараз це робиться силами перевізників, та й то не завжди.

«Це прерогатива замовника перевезень, тобто Департамент транспорту повинен забезпечувати дезінфекційними засобами, — запевняє Михайло Тонконогий. — Але він цього не робить, це було показушно зроблено на початку карантину».

А поки місцева влада закриває очі на проблеми перевезення громадським транспортом під час карантину, люди їздять у переповнених автобусах, трамваях та тролейбусах, наражаючи себе на небезпеку, а водії отримують штрафи та підшукують іншу роботу.

Теги: порушення,карантин,громадський транспорт,водії,жовта зона,рейд, Дніпро,перевізники

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео