У Дніпрі відкрилась незвична виставка робіт Пабло Пікассо

У Дніпрі відкрилась незвична виставка робіт Пабло Пікассо
55919 ПЕРЕГЛЯДІВ

Класичну експозицію графіки поєднали з відео-артом. Ефект присутності спрацьовує на всі сто відсотків.

Зустрітися з іспанським генієм можна, не виходячи з однієї кімнати. У Музеї українського живопису відкрили діджитал-виставку «Пікассо: періоди геніальності». Експозиція складається з відео-арту та 25 естампів художника — до цього у Дніпрі жодного разу не виставлялися твори Пікассо у такому масштабі.

Пабло Пікассо протягом всього життя проявляв себе скрізь однаково блискуче. Що не візьми — живопис, скульптуру чи графіку. І хоча світ давним-давно визнав його генієм, кажуть у Музеї, інтерпретація його мистецького здобутку у Дніпрі знайде, чим вразити гостей.

«У якості проєкції будуть відтворюватися найбільш знакові маркери творчості Пікассо, — каже мистецтвознавець Володимир Маліков. — Це не буде мистецтвознавчим наративом чи поясненням його творчості. Це буде просто динаміка та експресія ще з музичними ефектами».

Експозиція робіт Пабло Пікассо у Дніпрі — унікальна подія. Естампи люб'язно надали колеги з харківського музею.

За словами Сергія Бурбело, директора Музею українського живопису, цінність тут переоцінити важко.

«Роботи в меншій кількості вже були у нашому музеї кілька років тому. Зараз зробили більш розширену експозицію та додали відео-арт», — зазначає Сергій Бурбело.

Ефект присутності спрацьовує на всі сто відсотків, кажуть ті, хто вже побував у діджитал-кімнаті. Ось ти вже свідок гарячої кориди… Або ж в уявному світі ефемерної графіки...Пікассо наскільки багатогранний, що описати його здобутки за 70 років творчості не вистачить часу, та й сенсу немає, із захватом каже художниця Ірина Долгорукова, яка захоплюється іспанським митцем.

На виставці проєкції представлені голограми, візуальні метаморфози за мотивами творчості найпліднішого художника ХХ століття. Різні часи, погляди, смаки, музи та захоплення у власній періодичній системі великого митця — все це триватиме до 13 грудня.

Теги: виставка,Пікассо, Дніпро,Музей українського живопису

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео