«Співоча» баржа та інсталяції на Річковому вокзалі: Дніпро прийняв ГогольФест

«Співоча» баржа та інсталяції на Річковому вокзалі: Дніпро прийняв ГогольФест
64892 ПЕРЕГЛЯДІВ

Попри карантинні обмеження цьогоріч фестиваль відвідали майже 10 тисяч містян. Наймасштабніша мистецька подія осені тривала три дні.

Грандіозне світлове шоу, відкриття фестивалю на баржі з гуртом «ДахаБраха». Запуск Центру сучасної культури і Річковий вокзал, який перетворився на арт-інсталяцію. Перфоманси та театральні прем’єри — все це побачили гості міжнародного фестивалю сучасного мистецтва ГогольФест.

Усе пройшло з дотриманням карантинних вимог. На вході — маски та антисептики, за дистанцією слідкували ковід-менеджери. Як і обіцяли організатори, тема карантину стала не лише об’єктом мистецьких фантазій, а й обов’язковим правилом для відвідувачів та учасників.

Тому на церемонії відкриття замість масових гарцювань на концертному майданчику було незвичайне дійство — баржа посеред Дніпра з музикою та театром світла. Хедлайнером фестивалю виступив гурт «Даха Браха».

На думку співорганізаторки лекційної платформи «DniProГогольФест» Валерії Травкіної, крута ідея — саме так розв’язати ситуацію з концертом і з тим, що зараз у нас відбувається через коронавірус. Тому що у людей дійсно немає можливості збиратися разом.

Відвідувачі зізнавались: дуже хочеться, щоб такі дійства у Дніпрі проходили частіше. Глядацький інтерес до локацій не вщухав до глибокої ночі.

Річковий вокзал вперше перетворився із «заброшки» на мистецький центр. Ззовні там влаштували грандіозне лазерне шоу, а другий поверх віддали на «розтерзання» інсталяціям. Для митців не було жодних обмежень. Тож, вони складали до купи цеглу, писали на величезних відрубах поліетилену вірші, розписували стіни фарбами, плели тенета з мотузок та пнів. Клали кахлі, утилізували старі ТВ-скриньки.

Головною ж подією, на яку так довго чекав мистецький Дніпро стало перетворення маєтка на Крутогірному узвозі на Центр сучасної культури. Саме в ньому відбулась головна прем`єра фестивалю — Влад Троїцький із новою оперою «Про що мовчав Заратустра». Як пояснили творці, кожна теза — закінчена музична думка, кожне слово — нота, лабіринт із пошуку нових та старих істин.

Ще одним гучним івентом у стінах Центру став Human Draft - півгодинний перформанс на стику мистецтва, моди і технологій. Його назвали «Пробою пензля». А полотном у швейцарської художниці Маріанн Холленштейн виступили живі люди. Між ними і художником — кілометри, єдиною сполучною ланкою був екран смартфона.

Заключна вечірка фестивалю теж не стала винтяком з карантинних правил. Вона відбулася...в Ютубі. Тим не менше, тільки за приблизними підрахунками, цьогорічний ГогольФест відвідали за три дні щонайменше 10 тисяч людей.

Теги: DniPro ГогольFest, Дніпро,фестиваль,мистецька подія

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео