У приміських поїздах по декілька разів на день дезінфікують вагони, тамбури та кабіни машиністів

У приміських поїздах по декілька разів на день дезінфікують вагони, тамбури та кабіни машиністів
41824 ПЕРЕГЛЯДІВ

Тільки сидячі місця, масковий контроль на вході та дезінфекція декілька разів на день. В умовах карантину поїзди приміського сполучення продовжують свою роботу. За час пандемії Придніпровська залізниця перевезла понад 3 мільйони пасажирів.

На станцію «Дніпро-Головний» прибуває електричка з П’ятихаток. Пасажири чимдуж мчать до виходів, геть забуваючи про соціальну дистанцію. Третина похапцем зриває з облич маски, ігноруючи оголошення з гучномовців. Втім, у вагонах, переконують, правил дотримуються.

За дисципліною у вагонах стежать провідники. Катерина на залізниці працює вже 18 років. Каже, до карантину пристосувалась швидко. Тепер перед кожним виїздом жінка проходить обов’язковий медичний контроль, озброюється маскою, бере додатковий захисний костюм і виходить на лінію. Пасажири, запевняє, індивідуальним захистом також користуються.

«Якщо пасажир неадекватний, не слухається, ми викликаємо поліцію, але пока до цього не доходило. Вони всі слухняні, дотримуються карантину. Дуже буйних нема, але от сторона Чаплино «шкутильгає», — доповідає провідниця Катерина Борисова.

Наразі по області, розповідає заступник начальника служби приміських пасажирських перевезень регіональної філії Придніпровської залізниці Дмитро Чупіта, курсує 76 потягів. Це приблизно половина докарантинних обсягів приміського залізничного руху.

«За 8 місяців року, що їх довелось працювати в карантині, Придніпровська залізниця перевезла 3 млн 233 тис осіб», — зазначає Дмитро Чупіта.

На залізниці твердять, вагони, тамбури та кабіни машиністів дезінфікують на кожному пункті обороту та у моторвагонних ДЕПО. Для цього щодня на лінію виходять зо два десятки мийників. На кожній станції чергують по троє.

«Щодоби по станції «Дніпро-Головний» і в основному ДЕПО дезінфікують хлормісткими засобами 14 електропоїздів», — каже Сергій Марамай, начальник дніпровського моторвагонного ДЕПО.

За словами мийниці-прибиральниці рухомого складу Оксани Аводович, вони працюють 11 годин, з 8-ї до 20-ої.

«Перевдягаємось, готуємо розчин, обробляємо. В день до ДЕПО заходять по 3-4 поїзди, — розповідає жінка. — Потім перевдягаємось і починається прибирання поїзда. При виході поїзда з ДЕПО після ремонту ще раз обробляємо. Це вже для пасажирів».

Та вся ця робота, жаліється жінка, іноді здається їй марною, адже пасажири геть не цінують цю працю.

«Ми з повною віддачею працюємо, прибираємо, як вдома. А потім їдеш у тій же електричці і бачиш, як папірці скрізь засовують або ноги на сидіння кладуть», — констатує Оксана. Втім щоранку знову виходить на лінію, щоб почати дезінфекційний марафон.


Теги: дезінфекція,вагони,приміські поїзди, Дніпропетровщина

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео