Нікопольський суд став «чемпіоном» по виявленню заборонених предметів

Нікопольський суд став «чемпіоном» по виявленню заборонених предметів
42057 ПЕРЕГЛЯДІВ

До судової установи відвідувачі намагалися пронести холодну та травматичну зброю, патрони, газові балончики й навіть молотки. За вересень 2020 року було виявлено 276 одиниць заборонених предметів, повідомляє пресслужба управління Служби судової охорони у Дніпропетровській області.

У Територіальному управлінні підбили підсумки роботи підрозділу охорони Дніпра. Як зазначають у відомстві, на сьогодні під охороною Служби перебуває 15 судових установ області, серед яких і один із найбільш резонансних судів області — Нікопольський міськрайонний суд. Саме тут один із найвищих показників по виявленню заборонених до пронесення у судові установи предметів. Наприклад, у вересні — це 276 предметів. Холодну зброю співробітники судової охорони знаходили навіть у тих, кому мали обирати запобіжний захід за скоєний злочин.

«Загалом в області у вересні співробітниками територіального управління було недопущено до пронесення 1542 одиниці заборонених предметів, серед яких 760 патронів, 476 ножів, 210 газових балончиків, 56 одиниць пристроїв для відстрілу патронів споряджених гумовими кулями, 16 одиниць травматичної зброї, 11 електрошокерів, — повідомляють у Службі судової охорони.— Громадяни намагались пронести із собою до судової установи сокиру, молоток, викрутку, бритву, плоскогубці та леза».

До речі, у вересні встановлений новий антирекорд і в межах країни: українці намагалися пронести до органів Феміди майже 8 тисяч заборонених предметів. Найбільше в Харківській області — 1786 од. (7220 од. з початку року). Далі Дніпропетровська область — 1542 од. (7403 од. з початку року), Київ та Київська область — 1458 од. (9002 од. з початку року).

Теги: заборонені предмети,суд, Дніпропетровщина,служба охорони

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео