Світлина із земляною жабою стала найкращою фотографією Дніпропетровщини в конкурсі «Вікі любить Землю 2020»

Світлина із земляною жабою стала найкращою фотографією Дніпропетровщини в конкурсі «Вікі любить Землю 2020»
58978 ПЕРЕГЛЯДІВ

Фото зроблено у заказнику Булахівський лиман. Автор назвав свій знімок «Під полум'яним небом», повідомляють організатори конкурсу.

Обрані найкращі фото регіонів України в цьогорічному конкурсі «Вікі любить Землю», який присвячений пам’яткам природи України. Завдяки присланим роботам створюється база фотографій пам’яток природи і об’єктів природно-заповідного фонду на території України для ілюстрування Вікіпедії та інших проєктів.

У Дніпропетровській області перемогло фото із заказника Булахівський Лиман, яке зробив користувач Роман Рись. Автор назвав свій знімок «Під полум'яним небом».

«Сфотографовану амфібію я зустрів випадково, помітивши, як вона стрибає по дорозі, якою їхав із фотополювання на козулю в Самарському лісі. Звісно, я зупинився і підібрав її. Сонце вже майже сіло, тож я швидко змінив телеоб’єктив на макро і побіг до найближчої калюжі, у яку посадив ропуху. Заради потрібного ракурсу довелося лягти в мокру траву й, тримаючи в одній руці камеру, іншою зупиняти тварину, яка не хотіла довго лишатися на одному місці. Після кількох кадрів я дав їй спокій, а сам брудний і мокрий повернувся у своє авто. Я був дуже задоволений, оскільки збулася одна з моїх фотомрій. Про те, що ропухи звичайні мешкають в цьому регіоні, я чув від місцевих, але досі вони мені не траплялись», — так розповів історію створення фото Роман Рись.

До речі, у 2018 році світлина автора із заказника Солоний Лиман також перемогла у цій номінації. Тоді він зняв болотну черепаху, яка прямувала через озеро Солоний Лиман у пошуках води.

Як повідомляють організатори конкурсу, за всі роки «Вікі любить Землю» було сфотографовано 131 із загалом 179 об’єктів Дніпропетровської області. 34 автори завантажили на конкурс 836 знімків 59 природних пам’яток регіону.

Теги: фотографія,конкурс,земляна жаба, Дніпропетровщина

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео