У Дніпрі правопорядок під час виборів забезпечуватимуть понад 1200 представників поліції

У Дніпрі правопорядок під час виборів забезпечуватимуть понад 1200 представників поліції
40400 ПЕРЕГЛЯДІВ

Загалом на території Дніпровської оперативної зони буде залучено 1550 правоохоронців — поліцейські, нацгвардійці, працівники спецпідрозділу. Про це під час брифінгу повідомив заступник начальник Дніпровського відділу поліції Роман Дорош.

До виборів ще кілька днів, але поліція вже охороняє приміщення 17 територіальних виборчих дільниць. З 23 жовтня, після видачі бюлетенів, на дільничних виборчих комісіях, де зберігатиметься документація, чергуватиме майже тисяча правоохоронців.

«У день виборів охоронятимемо не лише дільниці, а й прилеглу до них територію, оперативно реагуватимемо на правопорушення, зокрема у сфері виборчого законодавства, — зазначив Роман Дорош. — Окрім того, представники поліції слідкуватимуть за дотриманням протиепідемічних заходів на дільницях, це і масковий режим, і соціальна дистанція тощо».

У поліції зауважують: за порушення карантинних заходів передбачається адміністративна відповідальність та штраф від 17 тисяч гривень.

Щодо найчастіших порушень виборчого законодавства, це насамперед підкуп виборців та агітація напередодні та в день виборів. Поліція просить інформувати про подібні дії, порушників буде притягнуто до відповідальності. За підкуп виборців передбачається адміністративна та кримінальна відповідальність. При адміністративній штраф від 3 400 грн до 5 100 грн. А при кримінальній відповідальності — від штрафу в розмірі 5 100 грн до позбавлення волі на строк до 7 років. За агітацію в день тиші та виборів передбачена адміністративна відповідальність зі стягненням штрафу від 1 700 до 5 100 грн.

Теги: місцеві вибори,правопорядок,поліцейські, Дніпро,відповідальність ,виборці
Мої відео