УКРАЇНА ІНФОРМ

Чиновники міськради Дніпра отримали підозри у відкатах та хабарях

 Чиновники міськради Дніпра отримали підозри у відкатах та хабарях
40954 ПЕРЕГЛЯДІВ

Повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину директорці КП «Міська інфраструктура» Дніпровської міськради Наталії Басовій за фактом отримання неправомірної вигоди. Підозру вручили також посадовцям двох підрядних підприємств.

Підприємці, за даними Офісу Генпрокурора, давали чиновниці хабарі за перемогу в тендерах на реконструкцію парків «Зелений гай» та «Амурський». Відкати сягали 50% суми договорів.

По іншій справі підозру отримав заступник директора департаменту ЖКГ міськради Дніпра та директор ТОВ. Чиновників звинувачують у розтраті 300 тисяч гривень під час ремонтів під'їздів у житлових будинках Дніпра. Досудове розслідування проводять слідчі СБУ під процесуальним керівництвом Офісу Генпрокурора.

Теги: хабарі,відкати, Дніпро,реконструкція парків,підозри

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео