Як проходить голосування на Дніпропетровщині: роздача масок, відсутність пандусів та черги з виборців

Як проходить голосування на Дніпропетровщині: роздача масок, відсутність пандусів та черги з виборців
50695 ПЕРЕГЛЯДІВ

Спостерігачі фіксують зникнення бюлетенів, порушення санітарних норм та знаходження у приміщеннях для голосування сторонніх осіб. Про це йдеться у повідомленні громадської організації ОПОРА на її офіційному сайті.

За даними спостерігачів, які працюють на виборчих дільницях по всій області, виборча дільниця №120983 у Кам’янському відкрилася о 8.20. Біля дільниці невідома особа роздавала медичні маски, але агітацію не проводила. Так само поблизу шкіл №25 та №44 відбувається безкоштовна роздача масок. Згодом ОПОРІ стало відомо, що маски роздаються майже біля кожної дільниці. Великі черги в Кам`янському утворилися на виборчій дільниці №121008 та на дільниці №121009 (школа №25).

«На дільниці №120983 (м. Кам’янске) спостерігач ОПОРИ зафіксував, як кандидатка у депутати до міської ради м. Кам’янске від партії «Бджола» Наталія Сокол підходила до виборця, який тримав у руках бюлетень перед входом до кабінки для голосування. Після зауважень спостерігача ОПОРИ кандидатка пішла з дільниці», — йдеться у повідомленні.

З`ясувалося, що не всі дільниці обладнані пандусами, тож люди з обмеженими фізичними можливостями елементарно не можуть дістатися приміщення для голосування. На багатьох дільницях порушено санітарні норми через те, що між столами не має відстані одного метру.

У Дніпрі, як повідомляє ОПОРА, на дільниці №121246 немає інформаційних плакатів кандидатів на посаду міського голови, адже ТВК не надав ці плакати. А на дніпровській дільниці №121066 виборець не розібрався, як заповнювати бюлетені, залишив їх на стільці і пішов. Комісія їх опечатала, на вечірньому засіданні буде вирішувати, що робити далі.

У Криворізькому районі в селі Вільне комісія взагалі не знайшла 100 бюлетенів до обласної ради. Як повідомила голова ДВК, при прийомі бюлетенів на пачці було написано, що їх 991 штука. Коли перерахували, виявилось, що там 990 бюлетенів. Склали акт розбіжності, зачинили бюлетені в опломбованому сейфі, а 25 жовтня виявили, що бюлетенів взагалі 890. При цьому сейф не був пошкоджений. На дільницю була викликана поліція.


Теги: місцеві вибори, Дніпропетровщина,ОПОРА,зникнення бюлетенів,черги,агітація

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео