За майбутнє — з любов`ю: як голосували фаворити гонки за крісло міського голови Дніпра

За майбутнє — з любов`ю: як голосували фаворити гонки за крісло міського голови Дніпра
55742 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міський голова та кандидат на цю ж посаду Борис Філатов голосував в Аграрно-економічному університеті. Прийшов на виборчу дільницю один, без дружини. Спочатку став у чергу, але його впізнали й швидко пропустили. Його голос, говорить, за майбутнє Дніпра.

«Я дуже люблю Дніпро, тут проживає моя родина, тут поховані мої батьки, і ці 5 років я віддавав усього себе роботі. Важкій, складній, але тим не менш такій улюбленій», — заявив кандидат на посаду міського голови Дніпра Борис Філатов.

Загід Краснов виборчу дільницю в 57-й школі відвідав разом з дружиною Ельвірою. Як і годиться, виміряв температуру і тільки після цього отримав чотири бюлетені. Каже, що ця виборча кампанія була дуже брудною, а ось кількість кандидатів в міські голови Дніпра, а їх цього разу — 17, його не збентежила.

«Я не скажу, що більш серйозна конкуренція, я скажу, що більш брудна конкуренція. У цьому різниця між цими виборами і попередніми», — вважає кандидат на посаду міського голови Дніпра Загід Краснов.

Аналогічну думку висловив інший кандидат у міські голови Олександр Вілкул. Він прийшов голосувати в коледж дизайну з друзями та колегами. Теж відстояв чергу за бюлетенями. Голоси віддав, каже, за перспективу.

«Кампанія була брудною, особливо з боку влади. У нас найскладнішою була ситуація в Кривому Розі, де за два тижні до виборів прокуратура викликала міського голову до себе», — поскаржився кандидат на посаду міського голови Дніпра Олександр Вілкул.

О 12-й у доброму гуморі отримав бюлетені кандидат в міські голови Дніпра Сергій Риженко. Він голосував у Медичній академії. Очільник лікарні імені Мечникова відзначив, що на його дільниці зразково дотримуються правил голосування в умовах карантину та побажав дніпрянам робити свій вибір з любов’ю.

«Дуже хочеться, щоб після голосування ми увійшли в етап нового щасливого життя, коли наше місто стане комфортним, влада буде працювати для людей і ми віримо, що саме на цих виборах все це відбудеться», — переконаний кандидат на посаду міського голови Дніпра Сергій Риженко.

Усі кандидати прагнуть перемоги, але, кажуть, правильний вибір зроблять дніпряни, яким, можливо, доведеться прийти на дільниці вдруге, якщо буде другий тур виборів міського голови Дніпра.

Теги: місцеві вибори,Сергій Риженко,Борис Філатов,Загід Краснов,Олександр Вілкул, Дніпро,кандидати

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео