Небачена черга: половину протоколів Дніпровська міська ТВК відправляє на уточнення

Небачена черга: половину протоколів Дніпровська міська ТВК відправляє на уточнення
54444 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дніпровську міськраду ще зранку 26 жовтня «окупували» члени дільничних виборчих комісій, які не могли здати протоколи з результатами місцевих виборів. Люди не спали більше доби, забезпечуючи волевиявлення виборців. Після чого стикнулися з новою проблемою: повільною роботою Дніпровської міської територіальної виборчої комісії, в якій рахують результати виборів до районної та обласної рад.

На першу годину дня Дніпровська міська територіальна виборча комісія прийняла документи та бюлетені лише від 30 ДВК, а їх 425. За годину протоколи здавали дві-три комісії, не більше. Тому представники ДВК з мішками та коробками бюлетенів днювали й ночували в коридорах, на сходах, в сесійній залі та їдальні міськради.

«Люди прийшли на вибори, відпрацювали за копійки, а хто й взагалі задарма. І треба тепер здохнути у цій столовій? І що, нікого взять у цю комісію, чи зробить дві комісії, чи зробіть чотири комісії?» — обурюється член ДВК №295 Геннадій Корольов.

Ті, хто приїхав здавати протоколи після 11-ї ранку, стояли в черзі на вулиці. Вони не розуміли, що відбувається і що їх очікує всередині. І в усьому звинувачували погану організацію виборчого процесу.

«Дві години чекали, поки за нами машина приїде, хоча все порахували давно», — ділиться враженнями членкиня ДВК №374 Світлана.

«Багато було бюлетенів плюс ще був розподіл по кандидатах, тому, звісно, було складно», — каже помічниця голови ДВК, що розташовувалась у ДДУЗТ, Тетяна Лещенко.

Тим часом, члени міської територіальної комісії їздили додому спати по черзі. А затримку з прийомом протоколів пояснювали некомпетентністю керівників виборчих дільниць на місцях, які через пандемію коронавірусу навчалися дистанційно, тож не змогли без помилок заповнити виборчу документацію.

«Комісія працює 24 години на добу, ми не робимо навіть технічної перерви, що багато комісій собі дозволяють. Ми собі не можемо це дозволити через не зовсім компетентну, не зовсім кваліфіковану роботу дільничних виборчих комісій», — заявив член Дніпровської міської територіальної виборчої комісії Андрій Гусак.

Більше половини отриманих протоколів ТВК відправляла на доопрацювання та уточнення, оскільки вони не відповідали вимогам виборчого кодексу України. А представники комісій просили дати їм номерки з чергою та відпустити додому поспати та поїсти.

Врешті-решт, після 16-ї години представникам дільничних комісій, які були в черзі не в першій сотні, дозволили відвезти протоколи та бюлетені в сейфи, щоб здати їх пізніше — у точно призначені день і час.

 

Теги: протоколи,результати,ТВК,ДВК, Дніпро,члени комісій,черги

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео