Красиві та сильні духом жінки: у Дніпрі відкрилась незвичайна фотовиставка «Не така, як інші вона»

Красиві та сильні духом жінки: у Дніпрі відкрилась незвичайна фотовиставка «Не така, як інші вона»
41450 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ці 19 фотоісторій — те, про що соромляться говорити, і тим більше — показувати. Київська фотографиня Діана Андруник першою серед своїх українських колег втілила фотопроєкт з жінками, які мають особливості фізичного розвитку тіла. Зокрема, плями вітіліго, шрами від операцій, відсутні кінцівки — все це дев’ятнадцять сміливиць не посоромилися показати фотохудожниці. І тим самим, каже Діана, дали приклад іншим жінкам, які мають подібні проблеми.

19 історій героїнь фотопроєкту «Не така, як інші вона», каже фотографиня Діана Андруник, вона прожила разом з ними. Хтось з дівчат знаходив її сам, когось знала вона. Декого рекомендували знайомі, як от Владиславу Яушеву — успішну викладачку.

«Діана вирішила, що буде знімати мене у цьому проєкті, — розповідає учасниця Владислава Яушева. — Насправді, наше знайомство було надзвичайно якимось легким...І відзнялися ми так швидко, тут дівчата зробили і мейк, і зачіску».

У кожної жінки свої особливості: «хвороба метелика», вітіліго, алопеція, ДЦП, втрата кінцівки...Знайомство з Діаною дівчата починали задовго до зйомки. На такий індивідуальний підхід знадобилося три роки, за цей час авторка вивчила близько пів сотні історій.

«Звісно, головний критерій — обрати історію дівчини, яка готова, — пояснює авторка виставки Діана Андруник. — Яка любить своє життя, своє тіло. І готова власним прикладом пропагувати своєю історією любов до життя і до себе».

Діана каже, воліла знімати дівчат ню. Але оскільки зйомкою зацікавилося одне з глянцевих видань, то до роботи залучили один з українських брендів білизни. От і вийшло, що у такий спосіб творці проєкту ще й порушили тему інклюзії в українській бьюті-індустрії.

«Кожна жінка знаходить у собі якісь вади, нам здається, що щось не так досконало, не так красиво, — зауважує відвідувачка виставки Людмила Підопригора. — А дівчата на цих світлинах сильні духом і дуже сміливі. І вони піднімають важливу тему: можна бути красивою незалежно не від чого».

Серед відвідувачів фотовиставки знайшлося два чи три представники сильної статі. Втім, їх побачене вразило настільки, що поділитися емоціями не відважився жоден. А от дніпровські параолімпійки впевнено заявили — теж не проти взяти участь у наступній серії фотопроєкту.

«Люди з обмеженими можливостями просто сидять вдома, — каже параолімпійка Ніна Козлова. — Тому що найчастіше на нас реагують негативно або дивно. І цим проєктом показується: ми нічим не відрізняємось від інших. І люди ставляться до нас набагато простіше».

Фотовиставка триватиме до 2 листопада в арт-просторі «Флойд» і є безкоштовною. Найцінніше, кажуть організаторки, фідбеки від гостей, які переосмислюють і власні життя.

Теги: фотовиставка, Дніпро,Діана Андруник,вади тіла

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео