Порушення виборчого процесу виявили в одній із дніпровських ТВК

Порушення виборчого процесу виявили в одній із дніпровських ТВК
65943 ПЕРЕГЛЯДІВ

Виклик швидкої, а згодом і поліції. Все через зафіксоване на відео порушення виборчого процесу. Під час перерахунку голосів у приміщенні центральної районної у місті Дніпрі територіальної виборчої комісії один зі спостерігачів помітив, як членкиня ТВК начебто ставить позначки в пустих бюлетенях.

Автор викриваючого відео — Максим Майдан, спостерігач у центральній районній ТВК. Чоловік каже, його матеріал — це доказ зухвалого порушення процедури підрахунку.

«Один із членів комісії ставив позначки в куті столу. І заперечує цей факт», — каже Максим Майдан.

«Є певні бюлетені, які називаються погашеними. Тобто вони повинні бути певним чином оброблені, задля того, щоб потім ніхто не зміг маніпулювати ними. З невідомих причин вони погашені не були», — пояснює член центральної районної у місті Дніпрі ТВК Михайло Текут’єв.

Деякі з членів ТВК перешкоджали спостерігачу, коли той хотів підійти ближче до столу з бюлетенями. Згодом комісія виносить попередження спостерігачу, попередньо за це проголосувавши. А Валентині Чебаковій, яку запідозрили у фальсифікації, викликають швидку. Разом із медпрацівником жінку закривають в кабінеті, а після пояснень поліції, яка прибула до ТВК, нібито госпіталізують. Від коментарів пані Валентина відмовилась, а члени ТВК, які допомагали жінці, були вкрай агресивними.

Голова комісії пояснює, не розуміє, що відбулося. Натомість наголошує, ті члени ТВК, які підтримали позицію спостерігача Максима Майдана, неодноразово порушували спокій комісії, а в момент епізоду про будь-які порушення не заявляли.

«Вони повинні були поставити на голосування або проговорити, або зробити зауваження. Якщо члени комісії будуть писати, що вони бачили, ну щось, то я буду ставити питання про бездіяльність. Як можна бачити і не робити зауваження. Або це змова...», — каже голова центральної районної у місті Дніпрі ТВК Алевтина Муліна.

Представники поліції взяли пояснення у задіяних в епізоді осіб і робота ТВК продовжилася.

Теги: порушення,ТВК, Дніпро,фальсифікація

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео