Представники «Самозахисту підприємців» пікетували Дніпропетровський окружний адмінсуд

Представники «Самозахисту підприємців» пікетували Дніпропетровський окружний адмінсуд
63387 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вони протестували проти затягування розгляду їх позову проти чиновників міськради Дніпра, в якому вимагали визнати незаконним демонтаж кіосків співробітниками КП УРЕА та відшкодували збитки за втрачене майно.

Микола Захаров мав три кіоски, в яких торгував харчовими продуктами. Два роки тому його МАФи зруйнували. Відтоді чоловік судиться з чиновниками. Каже: всі документи на кіоски, в тому числі й договори оренди в нього були.

«За вказівкою Філатова наші кіоски, в тому числі й мої, зламали екскаватором разом з товаром, з кодиціонерами, все завантажили й вивезли в невідомому напрямку», — розповідає підприємець/

Мітингувальники вважають, що демонтаж кіосків 54-х ФОПів - це помста членам «Самозахисту підприємців». Оскільки чиновники діяли вибірково — ятки інших бізнесменів не чіпали.

«Ми пройшли апеляцію, касацію і ось справа повернулась сюди, тому що касація сказала, що ми праві, а судді виявились безграмотними у нас, — каже голова ГО «Самозахист підприємців» Віктор Боровинський. — Той, хто ламав екскаватором кіоски, хто тирив металобрухт тепер не відповідачі, суддя вивела їх з-під удару».

Демонтовані МАФи здали на металобрухт, хоча це приватне майно і його мали повернути власникам, — вважають підприємці. Марія Самітова одна з тих, хто намагається отримати грошову компенсацію: «В мене йде паралельний процес. Я бачу, що суддя розбирається у справі і вимагає, щоб провели перерахунок через інфляцію. А ця суддя про суму взагалі не говорить, а це означає, що вона не збирається цю суму розглядати і нічого йому повертати».

Дії чиновників міськради Дніпра оскаржуються в судах різних інстанцій вже 2,5 роки. У місцевому правосудді підприємці вже зневірилися. Поспілкуватися з мітингувальниками вийшов суддя-спікер Андрій Рищенко. Він відповів на всі їхні питання.

«Я розумію цих людей, вони дуже занепокоєні, своєю долею і долею свого майна, — говорить суддя-спікер Андрій Рищенко. — Всі зараз зрозуміли, що їх голос має бути почутим. Він дійсно був почутий, ми вийшли, щоб роз`яснити позицію суду».

На судове засідання чиновники Дніпровської міськради не з`явилися, як і представники КП УРЕА та «Інспекції з питань благоустрою». Причини — епідемія коронавірусу та участь в іншому судовому засіданні. Суддя Лілія Букіна кілька годин досліджувала матеріали справи. Віктор Боровинський намагався довести: міськрада нищила кіоски під приводом відсутності паспортів прив`язки, які сама ж не надавала через відсутність комплексної схеми розміщення МАФів. До речі, цей документ чиновниками Бориса Філатова досі не розроблений, хоча існує відповідне рішення суду...

Проте захистити свої права голові «Самозахисту підприємців» в окружному адмінсуді не вдалося. В адміністративному позові ТОВариству «Тіслав» суддя Лілія Букіна відмовила повністю.

Теги: підприємці,Адміністративний суд, Дніпро,демонтаж,МАФи

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео