В музеї Яворницького у Дніпрі відкрили «алкогольну» екскурсію

В музеї Яворницького у Дніпрі відкрили «алкогольну» екскурсію
43896 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні була презентована масштабна екскурсія, яка присвячена алкогольним традиціям України. Дана екскурсія була презентована в історичному музеї імені Дмитра Яворницького.
Екскурсія буде театралізована і під час неї можна буде дізнатися про історію алкоголю і навіть старовинні рецепти напоїв. Алкогольні традиції, ігри, улюблений алкоголь наших пращурів, про це все можна буде дізнатися під час походу до музею. Серед експонатів представлено величезна кількість унікальних речей, які збиралися як і ціленаправлено так і ненароком.
Виставка охоплює період від скіфських часів до початку ХХ століття. Екскурсія буде проходити у всіх залах історичного музею. В кожній залі будуть розповідатися цікаві історії, які доповнені театралізовано та інтерактивно.
У відвідувачів буде можливість подивитися на грецькі амфори, козацькі чарки, пивні кружки та на величезну кількість цікавих речей.
Всіх бажаючих ознайомитися з історією алкогольної культури України чекають саме у музеї Яворницького. Музей працюватиме з понеділка по п'ятницю, нажаль в зв'язку з карантином вихідного дня, у вихідні музей не працюватиме.

Мої відео