Школяр з Дніпра вразив фахівців розробленим їм унікальним ракетним двигуном

Школяр з Дніпра вразив фахівців розробленим їм унікальним ракетним двигуном
52439 ПЕРЕГЛЯДІВ

Часто ми захоплюємося науковцями та чуємо про грандіозні, феєричні відкриття науковців з Європи та світу. Але українці не зупиняються дивувати нас. Кожен раз приємно дізнаватися, що у нашій країні є такі індивіди також.
У Дніпрі пройшов дистанцій фінал в прямому ефірі всеукраїнського змагання ракетно-космічних інновацій Star Track 5. Тут були залучені 37 учасників з різних куточків країни: студенти, інженери, вчені і винахідники ентузіасти з Дніпра, Києва, Харкова, Львова, Черкас. Переможців Star Track винагородили грошовою премією, а також надали шанс втілити свої омріяні проекти на технічній базі Інжинірингової школи Noosphere в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара. Тетяна Єременко, яка є PR-координатором організаторів турніру, повідомила цю інформацію нашому ресурсу. У ролі журі був представлений Експерт з Дніпра та Києва, що наголошується в повідомленні. - Суперники презентували суддям 13 науково-технічних проектів (які працювали, як поодиноко та і у колективі). Переможцями Star Track 5 стали шість проектів.
Особливий інтерес викликав у суддів проєкт звичайного школяра з Дніпра. Макар Дробишев розробив «Рідинній ракетний двигун малої тяги LT-3B « Стриж ». Суть винаходу Полягає у створенні дешевого рідинного ракетного двигуна з можливістю застосування його в цілях просвіти. Макар запропонував унікальну гібридну систему охолодження сопла та камери згоряння. У свої 15 років він здивував суддів своєю підготовкою та обізнаністю у космічних технологіях.
Серед переможців також присутня «двоступенева Метеорологічна ракета Метео 40 000» та «Система управління геофізичної суборбітальної ракети К300 Гео для мінімізації зон відчуження» - Ці розробки належать студентам фізико-технічного факультету ДНУ імені Олеся Гончара.
Також слід зазначити «VRocket Constructor», проект команди Demi, відомої жителям Дніпра завдяки розробці ігор віртуальної реальності для парку Гагаріна. VRocket Constructor — це VR гра, що навчає. Тут надається можливість власними руками збирати космічні ракети, але, розуміється, віртуально.
Хочеться нагади, що перший Star Track пройшов ще у 2017 року — тоді 7 команд змагалися за грошову винагороду у розмірі 5 тисяч грн. У 2020 організаторами було прийнято збільшити грошову премію до 25 000 гривень.

Теги: школяр,винахід

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео