Новомосковськ взяв участь у благодійній акції «Щедрий вівторок»

Новомосковськ взяв участь у благодійній акції «Щедрий вівторок»
61034 ПЕРЕГЛЯДІВ

Щедрий вівторок - Всеукраїнський день, в який необхідно робити тільки добрі справи. З’явився він у нас внаслідок глобального міжнародного руху Giving Tuesday. В цей день населення більш ніж 150 країн світу роблять добрі вчинки, жертвують кошти, одяг, їжу тощо на благодійність та закликають всіх робити те саме. Просування відбувається через соціальні мережі.

Україна вперше стала учасником даної акції у 2018 році, захід вперше відбувся 27 листопада 2018. Україна стала останньою країною зі списку, яка бере участь у даній благодійності - всього їх 154. Станом на 2020 рік основний Giving Tuesday відбудеться 1 грудня.

У Дніпропетровській області працівники Новомосковських бібліотек також не зашишишися у стороні та третій рік підряд беруть участь у акції, прагнучи допомогти всім, хто цього потребує. Вони збирають по місту книги, іграшки, одяг та передадуть все це особливим дітям.

Співробітники бібліотек насправді дуже раді, що мають можливість хоч якось допомагати та радувати дітей із вадами розвитку. Про це вони написали на своїх сторінках у соціальних мережах, дякуючи кожному, хто долучився до благодійності.

Мої відео