Труп в смітті під час пожежі: деталі

Труп в смітті під час пожежі: деталі
41481 ПЕРЕГЛЯДІВ

Минулої доби, близько одинадцятої вечора надійшов виклик на «101» в Тернівському районі Кривого Рогу. Причиною стала чергова пожежа в приватному будинку по вулиці Концертна. Інформація про це з’явилась на сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Але цього разу об’єктом загоряння стало сміття, яке горіло на території будівлі. Також під час ліквідації полум’я також було встановлено, що вогонь пліч о пліч охопив під’їзд одноповерхового жилого будинку.
Під час гасіння полум’я рятувальники знайшли труп чоловіка, вік та зовнішність не встановлена. Чоловіка було знайдено всередині жилого будинку. Невідомий не подавав жодних ознак життя. Тіло було відправлене на судово – медичну експертизу. Правоохоронні органи почали розслідування та будуть шукати справжні причини пожежі та чи дійсно труп знайшли випадково.
До гасіння вогню були долучені робітники дванадцятої та шістнадцятої пожежно – рятувальних частин.
Площа зайнятості полум’я становила близько 6 квадратних метрів, не заперечується підпал самого сміття
Ліквідація полум’я зайняла близько двадцяти хвилин о 23:20.
Трохи раніше, за 129 кілометрів від Кривого Рогу в місті Кам’янське сталась ще одна пожежа на останньому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку. Постраждала 59-річна жінка, якій діагностували тяжке отруєння продуктами горіння. Потерпіла госпіталізована та доставлена в Кам’янську міську клінічну лікарню №8. Площа горіння сягнула всього 3 квадратні метри. амшташмоушам шуао мшцу ат атв ооооооооооо

Теги: Пожежа, Дніпро,сміття
Мої відео