Дніпровські винахідники: маска для розпізнавання грипу та корона вірусу

Дніпровські винахідники: маска для розпізнавання грипу та корона вірусу
25780 ПЕРЕГЛЯДІВ

Команда шкільників-розробників компанії YOVi team розпочала новий проект захисної маски для обличчя, яка може розпізнати гострі респіраторні та вірусні захворювання.
Майбутній пристрій буде вміщувати собі наступні інструменти:
• Частота дихання
• Пульсоксиметр (медично-діагностичний прилад для вимірювання кисню в крові, температури тіла та частоту сердечних скорочень )
• Вимірювання температури повітря, атмосферний тиск та вологість повітря
Дані показники будуть вміщувати в собі інформацію першої необхідності по симптомах коронавірусу та грипу. Вся інформація буде оброблюватися та пересилатись на плату управління, яка під’єднана до телефона за допомогою bluetooth.
Команда в пошуках спонсорів для виготовлення пробної маски, Примірник потрібен команді щоб взяти участь у всесвітніх змаганнях з робототехніки - FIRST Robotics Competition в США.
Учасниця команди Марія Калиниченко, переможниця модуля "Екологія і Енергетика" благодійного освітнього проекту STEM is FEM, зазначила, що команда отримала таких успіх та славу завдяки підтримки батьків та усім вчителям, позашкільні проекти також входять в список мотивації.
"Я брала участь в чотирьох таких навчальних модулях благодійного освітнього проекту STEM is FEM, який спеціалізується на популяризації технічних спеціальностей серед українських дівчат. На одному з них я стала переможницею технічного конкурсу. Це допомогло мені відчути впевненість в собі, мотивацію рухатися далі, впевненість щодо того, що дівчина може бути в команді з робототехніки і взагалі працювати в STEM-галузі ", - зазначила Марія.
Ініціатор STEM is FEM, інвестор і IT-бізнесмен Сергій Токарєв розповідає головні секрети та причини початку розробки такого проекту:
«Сьогодні ще існують стереотипи про "чоловічі" професії . На жаль, до них відносять і багато STEM-напрямки. Ми намагаємося нівелювати ці стереотипи, показати, яких успіхів у цих напрямках можуть досягти дівчата і познайомити учасників з жінками, які вже їх досягли. Ми дуже щасливі за наших випускниць, які затверджуються в STEM і досягають успіхів»- з посмішкою говорив Токарєв.

Теги: наука,захисна маска,школа

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео