Синоптики розповідають, якою буде ця зима

Синоптики розповідають, якою буде ця зима
133943 ПЕРЕГЛЯДІВ

Зима – це неймовірна пора для казкових історій, теплого чаю з пряниками та грою в сніжки.

Синоптики на цей сезон дають не надто радісні прогнози: погода очікується дещо тепліше, ніж за минулі роки. Агрометеоролог Тетяна Адаменко зауважила, що сезон літа повністю відійшов лише в кінці вересня, що не може порадувати холодами та ранньою зимою, але по всій Україні синоптики прогнозують теплу зиму. Вірогідність того, що цієї зими будуть сильні морози, складає трохи менш як 10 відсотків.

Метеорологи заявляють, що з такими потепліннями схожа погода буде очікуватися до 2025 року.  Світові показники кліматичних умов змушують хвилюватися та задуматися про заходи збереження циклічності екосистеми природи.

В Україні такі показники пояснюються географічним місцеположенням.

Грудень – лютий характеризуватиметься невеличкими відлигами та морозами, місцями будуть легкі холодні дощі та ожеледиця, яка буде чергуватися з постійними туманами.

Станом на 1 грудня 2020 року  сніжна погода пошириться лише частково в західних та центральному регіоні. За умови коливання температури від 0 до 4 градусів, сніг довго не протримається.

Така температура очікується і на інших регіонах, проте там буде сухо та похмуро.

Цієї ночі по всій Україні прогнозуються морози.

Перші заморозки були зафіксовані 17 листопада в місті Київ. Температура знизилась до 3 градусів тепла, а значить – завершення періоду, коли з 16 квітня до цього дня не фіксувалась така температура. Загальна цифра такого сезону становила всього 216 днів, що на 24 дні більше, ніж минулого року.

В грудні очікуються лише поверхневе покриття снігу, температура коливатиметься від 2 градусів тепла до позначки 3 градуси нижче нуля.

За новинами погоди слідкуйте на сайті, одягайтеся тепліше та будьте здоровими!!!

Теги: погода,зима, Україна

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео