Інтернет-магазин з наркотиками в Дніпрі: деталі

Інтернет-магазин з наркотиками в Дніпрі: деталі
82313 ПЕРЕГЛЯДІВ

33-річний місцевий житель міста Дніпра та ще двоє співучасників заснували онлайн – магазин, в якому продавали та поширювали наркотичні та психотропні речовини.

Через месенджер Telegram вони зв’язувалися та вказували місця нишпорок (це може бути як листування, так і спеціально створений бот) різних речовин:

·       Марихуана («коноплі», «шишки», «ґандж», «план»)

·       «Альфа PVP» (відомі ще як «солі»)

·       Мефедрон (синтетичний лікарський та наркотичний засіб)

·       Таблетки екстазі

Серед знайдених товарів були ще низка інших речовин, але вищевказані пункти були знайдені у великому об’ємі, вартість яких складала більш як 100 тисяч гривень, а також в арсеналі таких продавців знайшли декілька банківських карток та сім-карт для зв’язку з клієнтами. Знайдений також особистий транспортний засіб, на якому відбувались передачі та приймання товару.

Організатором був житель, раніше судимий за подібні інциденти. Менеджером та «кухарем», який займався пакуванням та фасуванням речовин, став 30-річний громадянин міста Дніпра, залучивши до злочину 50-річну мати, яка рахувала гроші та слідкувала за транзакціями рахунків на електронний гаманець (зазвичай в такому діянні використовують гаманець WebMoney та Qiwi, після цього гроші переказували на особисті рахунки – «найбезпечніші» афери для торговців небезпечними речовинами). Організатор організував магазини в декількох містах області, а також частково сам брати участь в організації нишпорок або по іншому «закладки», завозячи товар до спеціально орендованого гаража.

Всі учасники були затримані та будуть судитися за статтею 307 частини 2(зберігання та розповсюдження наркотичних речовин), на зараз їх лише підозрюють в злодіянні. Надалі термін волі усіх трьох осіб може становити 10 років з повною конфіскацією власного майна та усіх речовин.

Інформація щодо діяльності групування надійшла ще восени у відділ по боротьбі з наркотиками Дніпропетровської області. 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео