Ремонт для навчальних закладів Кривого Рогу

Ремонт для навчальних закладів Кривого Рогу
145075 ПЕРЕГЛЯДІВ

На ремонт шкіл та садочків влада Кривого Рогу виділила 5 мільйонів. Планується змінити пожежну систему, облаштують спеціальну систему захисту від блискавки, якої раніше в багатьох закладах не було, облаштують нові комп’ютерні класи та закуплять засоби гігієни. Звісно, виділеної суми не вистачить для реконструкції всіх навчальних закладів, але є щасливчики, які потрапили в список.


Інгулецький район
За 199 тис. в садочку № 207 буде встановлена протипожежна сигналізація. До кінця поточного року планується встановити різні види попереджувальних засобів безпеки.
Для 30 навчальних закладів буде закуплено засоби гігієни на суму понад 500 тисяч.


Металургійний район
Для ДЮСШ № 1 на суму 198 тис. планують закупити засобів для фільтрації води.
В гімназії № 95 зроблять ремонт в їдальні. До середини грудня планують замінити електрику, а ще проведуть заміну старих каналізаційних труб на нові.


Покровський район
177 тис. грн. виділять для ресурсної кімнати гімназії № 4. Планують провести косметичний ремонт, а також буде замінено водопровід та опалення.
В ДЮСШ № 6 закупили нове спортивне табло разом з необхідним обладнанням. Табло буде використовуватись під час змагань.
Крім того, буде закуплено засоби побутової хімії, LED-лампи, а також необхідний спортивний інвентар. В школі також з’явиться нове обладнання для басейна.
У садочку № 26 до кінця року проведуть ремонт залізобетонної огорожі.
В гімназії № 49 облаштують сучасний лінгафонний кабінет.
64 тис. виділиться на протипожежний водопровід у школі № 52.
В садочку № 65 проведуть нове опалення, на яке виділено близько 70 тис.
Косметичний ремонт також проведуть у садочку № 232.


Схожі ремонті роботи будуть проведені у наступних закладах:
Школа № 44
Садок № 65
Школа № 125
УВК № 22
Садок № 33
Школа № 125
Школа № 126
Школа № 232
Садок № 263


Саксаганський район
В школі № 21 проведуть реконструкцію вбиральні, на яку виділять близько 136 тис. А також закуплять необхідні засоби гігієни.


Тернівський район
В садочку № 198 буде закуплено засоби гігієни, приблизна вартість 10 тис. грн.Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео