Два тижні боротьби: в Одесі від гранати помер юнак

Два тижні боротьби: в Одесі від гранати помер юнак
113855 ПЕРЕГЛЯДІВ

Два тижні тому, 24 листопада в Саратському районі міста Одеса до воєнного шпиталю доставили 17-річного юнака – Максима Медяника, якого на кінці міста знайшли з частково ампутованою рукою від осколкових поранень гранати РГД-5.

(РГД-5 – протипіхотна дистанційна граната радянських часів для ураження особового складу, використовується з 1954 року і до цього часу. Речовина після підняття гранати та спроби будь-яким методом її покласти вибухає через 2-3 секунди)

Юнак перебував на місцевій фермі, де стояв автомобіль місцевого пастуха. Максим знайшов вибухонебезпечну речовину, від чого в руках вона вибухнула та нанесла тяжкі тілесні ураження.

За словами самого пастуха, цю гранату він знайшов на полі під час пасіння худоби. Навіщо і як чоловік приніс цей предмет – встановлюють правоохоронці. Чому житель одразу не доставив або не повідомив про гранату до відділку для поліції поки залишається загадкою.

Протягом двох тижнів усі небайдужі волонтери збирали гроші на всі необхідні ліки. Руку, яка постраждала від гранати врятувати не вдалось. Лікарі повністю ампутували руку хлопцеві.  Місцева жителька віддала юнаку кров, яка мала переливатись її батьку – проте чоловік загинув.

Хлопець весь час перебував на апаратах підтримання життя, проте осколкові поранення виявилися смертельними та, попри всі намагання лікарів юнаку життя, Максим Медняк 7 грудня 2020 року помер в одеській лікарні.

Роман Медяник – дядько Максима та волонтер під час лікування хлопця в соціальних мережав опублікував пост про офіційну смерть юнака: «Максима більше не поруч з нами.... Ми зробили все, що в наших силах»

Висловлюємо щирі співчуття від трагічної загибелі Максима та бажаємо його сім’ї здоров’я та сили духу, щоб пережити це горе…

За новинами Одеси та свого міста слідкуйте на сайті, бережіть себе та будьте здорові!!!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео