Протидія насильству на Дніпропетровщині та куди звертатись в таких випадках

Протидія насильству на Дніпропетровщині та куди звертатись в таких випадках
90063 ПЕРЕГЛЯДІВ

Станом на 2020 рік в органи Національної поліції звернулося приблизно 10 тисяч жителів Дніпропетровщини , які постраждали від домашнього насилля. Серед них понад 300 дітей, а переважна більшість жертв - жінки.

Про це повідомила заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ірина Грицай. А також додала, що дім - це місце, де ми, в першу чергу, хочемо відчувати захист та комфорт. В сім*ї апріорі недопустимі будь-які прояви насильства, як фізичного, так і морального характеру. Для боротьби з цим негативним явищем об*єднують всі сили влади та громадськості. Найголовніше - це ні в якому разі не замовчувати, якщо бодай ви або ваші знайомі стали жертвами.

Варто відмітити, що порівняно з минулим 2019 роком кількість жертв насилля помітно зросла. Якщо бути точнішим, то на 1,5 тисяч більше. За скоєння насилля співробітники правоохоронних органів притягнули до адміністративної відповідальності близько 7,5 тисяч правопорушників, до кримінальної - 188.

Варто відмітити, що у Дніпропетровській області працюють “гарячі лінії”, соціальні центри та бригади. Там можна отримати будь-якого роду допомогу: юридичну, психологічну, медичну.

Ірина Грицай також нагадала куди слід звертатися, якщо все таки піддались насиллю.

В разі необхідної консультації юристів та психологів радять звертатися на національну “гарячу лінію” за номером 0-800-500-335 або 116-123, 15-47. Дзвінки - безкоштовні та анонімні.

Люди, котрі постраждали від домашнього насилля або насилля стосовно статі можуть звернутися на Всеукраїнський телефон довіри 0-800-501-701. Обслуговування цілодобове.

Якщо потрібна інформація щодо захисту дітей, можна звернутись за номером 0-800-500-225 або (056) 370-48-19.

В населених пунктах Дніпропетровської області діють спеціальні соціальні центри, притулки, а також виїзні бригади.

Теги: насильство,протидія насильству

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео