В Україні нова схема обману

В Україні нова схема обману
114545 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Україні шахраї придумали нову схему обману. Через те, що наразі в країні карантин та економічні проблеми вони обіцяють виплатити суму у розмірі 50 тисяч гривень. Однак, для того щоб отримати гроші потенційній жертві потрібно спочатку оплатити невелику комісію.

«Онлайн-компенсація від держави» - таку назву має нова афера, на яку шахраї ловлять довірливих українців. Злочинці користуються складним становищем в Україні, в яке потрапили громадяни в зв'язку з пандемією COVID-19, обіцяючи людям гроші нібито від держави на оплату комунальних послуг, медичних послуг або виплату через зараження коронавірусом. Цей список – нескінченний. Шахраї можуть запропонувати компенсувати що завгодно – оплату товарів іноземного виробництва, невикористані медичні послуги та інше. Вони будуть пропонувати все що завгодно, аби людину це зачепило і вона погодилась.

Це працює за такою схемою: потенційна жертва отримує смс-повідомлення, переходить на шахрайський сервіс, потім на екрані з'являється інформація, що користувачеві буде виплачена компенсація, наприклад, у розмірі 50 тисяч гривень. Але, для того щоб отримати гроші, необхідно сплатити комісію у розмірі 100-500 гривень.

Іноді, на цьому шахраї не зупиняються. Після сплати комісії вони просять сплатити кошти за формування рахунку, верифікацію та інші фальшиві послуги. І так до тих пір, поки людина не витратить усі кошти зі свого рахунку або зрозуміє, що це пастка.

Для того щоб не потрапити в пастку аферистів, потрібно: отримавши подібне повідомлення, краще перевірити інформацію через надійні джерела або взагалі проігнорувати ті ніяк не реагувати на схожі повідомлення.

Якщо у вас виникли питання з приводу компенсації від держави – краще звернутися до профільної державної установа за своїм місцем проживання.

Якщо ви потрапили до рук шахраїв, телефонуйте або звертайтеся онлайн до кіберполіції або телефонуйте на гарячу лінію Національного банку України.

Теги: Дніпро, Україна,шахраї, обман,афера,аферисти

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео