Підлітки знову в дії - цього разу пістолет

Підлітки знову в дії - цього разу пістолет
108037 ПЕРЕГЛЯДІВ

Звичайний автобусний рейс виявився травматичним для одного із пасажирів. У Новомосковську в одному із автобусів підлітки вирішили влаштувати стрілянину з пістолета. Про даний інцидент стало відомо зі сторінок Facebook. Інформацією в соцмережі поділилась одна з пасажирок того самого автобуса- Ярослава. Вона пише, що їхала у маршрутці, коли в центрі місті до салону зайшло двоє підлітків 13-14 років. Вони вели себе досить шумно та привертали своїми діями увагу інших пасажирів. На одній із зупинок, один із підлітків зробив постріл у вікно з травматичного пістолету, про це повідомляють і очевидці події.

Як розповідає Ярослава, стікло з вікна розбилось вщент, а осколки від нього потрапили в очі товаришу підлітка, який і вчинив постріл. Пасажири, що на той момент перебували в автобусі стверджують, що хлопець вийшов на своїй зупинці, зробив постріл і почав утікати. Очевидці події звісно були шоковані побаченим, їх обурила поведінка обох хлопчаків. Усі свої переживання та невдоволення, а також реакцію всіх свідків подій Ярослава висловила у своєму зверненні на сторінці Facebook.

Вочевидь батьки цих хлопчаків не приділяють достатньо уваги вихованню своїх дітей, можливо, надто зайняті роботою, побутом, особистим життям. Постає багато запитань, наприклад, звідки юнаки взяли зброю, чи це подарунок батьків, чи можливо це така річ, яка знаходиться у вільному доступі вдома? Стурбовані почутим, користувачі соцмережі залишають багато коментарів на дану тему. Пишуть багато, і здебільшого поганого. Люди вважають, що це у підлітків новий «тренд»- бити та трощити стікла в транспорті, зважаючи на недавні схожі новини.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео