15 років в'язниці: алкогольна різанина в Кривому Розі  

15 років в'язниці: алкогольна різанина в Кривому Розі  
87274 ПЕРЕГЛЯДІВ

У вечірню пору доби в міському районі Кривого Рога по вулиці Костянтина Пестушко сталося вбивство 53-річного місцевим жителя через удар ножем в серце від своєї дружини.

Все почалося ввечері, коли компанія з декількох осіб розпивала спиртні напої біля будинку. Серед них були чоловік та жінка, які офіційно не були розписані, але знаходились у фактичному шлюбі. Після великої кількості випитих напоїв пара почала конфліктувати та пішли до своєї квартири, де в неадекватному стані жінка схопила ніж до рук та всадила в серце чоловіку.

Свідки конфлікту викликали наряд поліції та карету швидкої допомоги. Чоловік ще задовго до приїзду медиків помер від великої крововтрати.

Зі всієї компанії відомо лише про ще одного жителя, який міг бути причетним до вбивства товариша.

Правоохоронні органи одразу затримали та арештували жінку. Відкрито кримінальну справу за статтею 115 Кримінального Кодексу України (умисне вбивство), за що жінці загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі, але з врахуванням усіх факторів жінці присудять усі п’ятнадцять років обмеження свободи.

Який справжній мотив, як пов’язані з вбивством інші учасники компанії, що знав чоловік про якого склали підозру – з’ясовує Криворізька поліція.

Також вчора в Дніпрі стався дещо схожий випадок: 9 грудня близько о восьмій вечора по вулиці Юрія Кондратюка компанія з трьох чоловіків розпивала алкоголь. Чоловіки гучно розмовляли, через що через деякий час до них підійшов чоловік та почав лайливо висловлюватися щодо їхньої поведінки на вулиці. Після чого невідома особа дістала ніж та встромив в область нирок. Винуватець втік у невідомому напрямку, а друзі постраждалого допомогли товаришу дістатися до домівки та вчасно викликали швидку та службу поліції. Чоловіка доставили до міської лікарні. Наразі відбуваються пошуки чоловіка, який скоїв даний злочин. 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео