Скористались службовим становищем- тепер на лаві підсудних

Скористались службовим становищем- тепер на лаві підсудних
192332 ПЕРЕГЛЯДІВ

Слідчі оперативники Нацполіції спільно з Дніпропетровською обласною прокуратурою викрили злочинну діяльність групи осіб держслужбовців. Їм висунуто обвинувачення у розкраданні та легалізації бюджетних коштів. На лаві підозрюваних знаходяться посадовець Криворізької міської ради, директор приватного підприємства та ще чотири виконавця.


Правоохоронцями встановлено, що в період 2019- 2020 років на території міста Кривий Ріг проводились ремонтні роботи з будівництва та реконструкції різних об’єктів медичного напрямку та освіти. З метою заволодіння бюджетними коштами, двоє «організаторів» даного злочину- керівники виконкому Криворізької міськради та приватного підприємства налагодили схему «відмивання» грошей, вносячи до актів виконаних уже робіт неправдиві дані.


До свого злочинного угрупування напарники долучили ще чотирьох осіб- начальника відділу одного з управлінь виконкому міськради та працівників того ж таки приватного підприємства. Всі учасники злодіяння мали свою роль у цій продуманій «схемі». В результаті своїх дій, в офіційних документах цифри витрачених коштів були завищені щонайменше у два рази.


На даному етапі слідства знайдено 5 фактів розкрадання державних коштів на суму близько 6 мільйонів гривень. Дані кошти були призначенні для будівництва системи водопостачання однієї зі шкіл, а також ремонту приміщень під амбулаторії.


Як повідомляється, отримані кошти зловмисники витратили на покупку дорогих автомобілів преміум класу.


На днях правоохоронці здійснили 49 санкціонованих обшуків у робочих кабінетах, офісних приміщеннях постачальників, помешканнях та автомобілях всіх учасників злочину.


Під час проведення даних обшуків вилучено чорну документацію, гроші, комп’ютерну техніку, що може містити підтвердження махінацій. А найголовніше, виявлено автомобілі загальною вартістю понад 5 мільйонів гривень.


Усім підозрюваним висунуто обвинувачення у розкраданні та привласненні державних коштів, шляхом зловживання своїх службових посад. Наразі вирішується питання щодо міри покарання фігурантів справи.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео