Чи дійсно Україна в інформаційній безпеці? Міжнародний рейтинг

Чи дійсно Україна в інформаційній безпеці? Міжнародний рейтинг
95678 ПЕРЕГЛЯДІВ

Цьогорічний рейтинг Національного індексу кібербезпеки показав, що Україна зміцнює цифрові технології та постійно вдосконалює інформаційну безпеку українців. Ми посіли 25 місце в міжнародному рейтингу безпеки.

Міністри цифрової політики задоволені результатом та обіцяють постійно оновлюватися у світі технологічної еволюції.

У дослідженні брали учать близько 160 країн та враховувалися такі критерії оцінки:

·       Законодавство про кібербезпеку у відповідних документах, що з’явилися достатньо недавно;

·       Можливість безпечної освіти на навчальних платформах;

·       Рівень захисту персональних даних кожного українця;

·       Які заходи приймаються під час атаки хакерів тощо.

На жаль, 25 місце це не настільки хороший показник у якості рівня кібербезпеки.

Під час карантину держава прискорила технологічний розвиток бізнесу та комунікацій. Тільки вдумайтесь: кожні 39 секунд в усього світі відбуваються хакерські атаки на :

·       43% - малий бізнес;

·       64%- через мережу Інтернету;

·       62% - соціальні мережі користувачів;

·       93%- витік даних від охорони здоров’я;

·       95% - помилка окремої людини, яка привела до атаки;

Інженери з кібербезпеки мають високу зарплатню: від 140 тисяч доларів на рік!!

Понад 70% підприємств не знають що робити у випадку кібератаки, деяким компаніям потрібно майже пів року, щоб виявити факт витоку даних.

Нещодавно Україна до карантину була повсюди на 51 місці щодо захисту персональних та державних даних від атак.

Суми, які виділялись технологічну безпеку в країні набагато менші, ніж самі загрози, які існують в Україні. Наразі підходи до розв'язання питання не достатньо ефективні для міжнародного рівня. Сам рейтинг демонструє, що поки ми не досягли ідеальних заходів та відповідних умов для розвитку кібербезпеки.

За технологічним прогресом слідкуйте на сайті, бережіть себе та будьте здорові!!!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео