Знесення історичних будівель в Одесі та нова бізнес-забудова

Знесення історичних будівель в Одесі та нова бізнес-забудова
138893 ПЕРЕГЛЯДІВ

Україна славиться своїми архітектурними пам'ятками, не так, звичайно, як Італія, але нам теж є чим пишатися. Тільки ось з кожним роком їх все частіше і частіше знищують. А навіщо це робиться? Поки загадка не тільки для жителів України, але і для туристів.


Якщо порівнювати Львів і Одесу, то можна помітити, що їх різнить ця атмосфера міських вуличок, які завжди захоплювали своєю самобутністю. А її створюють якраз ці найстаріші будівлі, які влада намагається реконструювати.
Цеглинка за цеглинкою це місто знищують. Створюється таке відчуття, що скоро атмосфера міста буде схожа на 13-ий район із стрічки "Голодні ігри". Миле і гарне містечко, яке з часом перетвориться на промисловий легіон. Але чи варто воно того?
Першим, хто почав розвивати цю катастрофу був Гурвіц, потім його справу перейняв Костусєв, а тепер Труханів. Місцеве населення вже не може нічого з цим вдіяти, воно кричить привселюдно, що ж ви робите? Але його не чують.
Зовсім нещодавно в ЗМІ просочилася інформація про новоспечений проект місцевої влади, яка хоче знести історичну друкарню на Рішельєвській вулиці, а з неї зробити шестиповерхову будівлю з підземним паркінгом. Про це не можна більше замовчувати, адже ті, хто руйнує своє минуле навряд чи колись побудує майбутнє.

Не можна зносити пам'ятники, яким вже не одне століття. Тим більше, що Рішельє був і залишається гордістю Одеси. А якщо її позбавити національного колориту, то чим, крім моря вона зможе приваблювати туристів? Та й чи зможе взагалі? Люди просять владу свідоміше ставиться до того, що важливо для України.

Теги: Одеса,Архітектура

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео