Перша персональна виставка Сергія Алієва-Ковики: “Оголені”

Перша персональна виставка Сергія Алієва-Ковики: “Оголені”
150213 ПЕРЕГЛЯДІВ

Невже це таки трапилось. У Дніпрі відбулась перша персональна виставка Сергія Алієва-Ковики.Через те, що світ охопила пандемія наше життя наче зупинилось. І тепер воно повільно, проте починає набирати звичного темпу. Так, всі вже втомились від того, що ми ходимо в масках, сидимо весь час вдома і складається враження, ніби все покрило вічною кригою.

“Артисвіт” вирішив, що досить з нас вічних проблем. Саме час почати життя! Вони виставили серію робіт дніпровського гравюриста та художника. Так, усі екскурсії та розповіді про історії написання картин можна почути лише на відео. Та це, сподіваються в галереї, лише початок.

Сам майстер трохи шокований та задоволений усим тим, що з ним відбувається. Сергій розповів, що всі його картини поєднані єдиною концепцією — жінки в її онтологічному втіленні. Тут мова буде йти не про фізичну наготу, а скоріше про незахищеність та відкритість.

Кожна ручка, кожен погляд, кожен міліметр тіла несе у собі певне наповнення. Сенс, який є лише в певний момент свідомості. В цих роботах жива душа автора. Він проживав кожен момент відтворення. Напруження, яке переживає лише митець та його творіння на певний час.

Переважають серед робіт майстра гравюри. Вони повністю передають той момент життя, коли картина лише починається. У них є щось особливе, щось заховане від поверхневого погляду, проте це щось з радістю відкриється тому, хто хоче почути.

Власниця “Артисвіту” сказала, що незабаром вони поділяться у мережі відео екскурсією, яка допоможе поринути у глибинний світ митця усім, хто цього забажає. Карантин — це не причина зупиняти життя та розвиток.

Сама ж виставка триватиме ще 2 місяці. Тож, якщо карантинні канікули не продовжать, ми зможемо насолодитись цими витворами мистецтва не через екран смартфону.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео