Новий міст, чи латки на старому: на Дніпропетровщині лагодять міст, який зруйнувала фура

Новий міст, чи латки на старому: на Дніпропетровщині лагодять міст, який зруйнувала фура
103771 ПЕРЕГЛЯДІВ

Двадцятого травня жителів Дніпропетровщини сколихнула звістка про те, що один із центральних мостів обвалився. І найжахливішим було те, що це трапилось тоді, коли по ньому проїжджала фура. Її не могли витягти звідти протягом кількох діб, адже вона опинилась просто посередині обвалу. Водій ще довго не міг оговтатись від того, що сталось. А місцеві жители не могли зрозуміти, чому конструкція, яка роками трималась впала в одну мить.

Трохи згодом в мережі з’явилось скандальне відео із моментом падіння. Де було чітко видно що трапилось. Проте життя не зупиняється. Особливо якщо цей міст був важливим місцем сполучення для регіонів. Військові майже одразу збудували понтонну переправу, і життя почало протікати в своєму руслі.

І ось нещодавно на тому місці розпочались ремонтні роботи. За прогнозами аналітиків на них буде витрачено майже півмільярда гривень. Проте ця переправа має бути значно міцнішою і довше слугуватиме.

Зараз через річку Чортомлик намагаються встановити едуину металеву прогонову конструкцію, яка має витримувати неймовірно великі навантаження. Це повідомила служба автомобільних доріг Дніпропетровської області. Мосту на трасі Н-23 "Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя" таки скоро бути.

Над цим працюють мостовики, які намагаються приборкати конструкцію у 159 метри. Понтонна переправа слугує для того, аби забезпечувати монтажні роботи. Як скоро все це завершиться поки ще невідомо, але найближчим часом дорожня служба повідомить про це всіх, хто наразі не може перетнути це місце. Поспіх це звісно добре, проте краще зробити один раз добре, ніж мільйон, але аби як. Однієї страшної аварії на цьому місці світу вистачить.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео