Чоловік отримав борг з аліментів за час коли діти проживали з ним – відновити справедливість допомогла фахівчиня системи БПД Миколаївщини

Чоловік отримав борг з аліментів за час коли діти проживали з ним – відновити справедливість допомогла фахівчиня системи БПД Миколаївщини
180547 ПЕРЕГЛЯДІВ

Чоловік отримав борг з аліментів за час коли діти проживали з ним – відновити справедливість допомогла заступниця начальника Первомайського бюро правової допомоги Оксана Чепрага.
Утримання дітей є спільним обов’язком обох батьків, втім не рідкість коли при розірванні шлюбу колишнє подружжя не може самостійно домовитися яким чином відбуватиметься виконання цього обов’язку. В такому випадку призначення аліментів для дитини відбувається через суд, при цьому зазначені виплати перераховуються тому з батьків, хто проживає разом з дитиною.
Так було і в ситуації чоловіка, який звернувся до Первомайського бюро правової допомоги. Він розповів, що перебував у шлюбі, який розірвав у 2018 році, від цього шлюбу має двох неповнолітніх дітей. Одразу після розлучення діти проживали з матір’ю, відтак суд зобов’язав чоловіка сплачувати аліменти на користь дітей. Як пояснив клієнт, він сплачував колишній дружині аліменти до жовтня 2019 року, однак у листопаді ситуація змінилася, адже з цього часу діти переїхали до нього. Даний факт підтверджувався довідкою про склад сім'ї, виданою головою ОСББ. Оскільки діти фактично проживали з клієнтом, перебували на його вихованні та повному матеріальному утриманню, колишня дружина втратила право на отримання аліментів. Але виконавче провадження щодо сплати аліментів продовжувалось, у зв’язку з чим виникла заборгованість.
Вивчивши ситуацію заступниця начальника Первомайського бюро правової допомоги Оксана Чепрага склала позовну заяву про припинення стягнення аліментів на утримання дітей та звільнення від сплати заборгованості по аліментам. Оцінивши наявні у справі докази в їх сукупності, суд прийшов до висновку, що вимоги підлягають частковому задоволенню, а саме в частині звільнення від сплати аліментів – задоволено, а ось в задоволені позовної вимоги про звільнення від сплати заборгованості – відмовлено. Адже обставина, що діти з 1 листопада проживали з батьком, судом не розцінена як обставина, що має істотне значення. Не погоджуючись з цим рішенням фахівчинею було подано апеляційну скаргу до Миколаївського апеляційного суду, за результатом розгляду якої суд постановив звільнити чоловіка від сплати заборгованості по аліментам з 01 листопада 2019 року.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео