Нарешті завершили розслідування подій, що трапились в Ірані

Нарешті завершили розслідування подій, що трапились в Ірані
71761 ПЕРЕГЛЯДІВ

8 січня 2020 року було збито літак МАУ на території Ірану. Згідно з міжнародним правом розслідування мали проводити слідчі країни, на території якої сталась катастрофа. Проте політики одразу ж заявили, що Тегеран не винен в падінні, а просто конструкція була несправною.

Проте після того, як їх все ж таки змусили провести розслідування, влада країни зізналась, що літак впав через те, що в нього влучили. Після цього розслідування не зрушало з мертвої крапки ще дуже довго. Тоді до розслідування підключилась Канада, яка є незалежним суддею.

15 грудня нарешті оприлюднили звіт щодо обставин розслідування катастрофи. Автори звіту стверджують, що Тегеран не провів розслідування трагедії належним чином, і що багато її подробиць досі невідомі.

Керує звітом наразі Ральф Гудейл. Його направили з Канади для допомоги в проведенні виплат сім’ям постраждавших. Нагадуємо, що на борту тоді було 12 українців, які загинули на місці.

Спочатку Ґудейл мав лише допомагати, та з часом йому доручили аналіз розслідування, яке провів Іран. Після знайомства з ним Ральф сказав, що більша частина питань не розкривається. У звіті не вказано ні хто винен, ні хто буде покараний за те, що трапилось з МАУ. З чого виходить, що Іран не повинен проводити розслідування, адже воно не об’єктивне.

У липні у Франції успішно розшифрували дані обидвох «чорних скриньок» збитого в січні над Тегераном літака МАУ. Там підтвердили, що жодних поламок на літаку не було, а впав він саме через те, що в нього влучили пострілом. Проте Іран усе ще не надає жодних даних про виплати і про те, чи будуть вони взагалі.

Проте після того, як канадські аналітики ознайомились із результатами розслідування катастрофи, було вирішено провести ще одне, проте вже незалежне розслідування подій. Чим воно завершиться, ми зможемо дізнатись пізніше.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео