Новорічна казка вже зовсім поряд, лише поверни голову і побач її

Новорічна казка вже зовсім поряд, лише поверни голову і побач її
126566 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ми не завжди одразу починаємо відчувати прихід весни, та й про Івана Купала можемо не згадати. А от атмосферу Нового року ми відчуваємо ще з початку грудня. Коли ідеш вздовж вулиці і просто поринаєш у казку із новорічних гірлянд. Ось щось у вікні заблимало, а там посеред площі вже й ялинка стоїть. А там з магазину лунає пісня. От тобі і враження, які створюють атмосферу гарного настрою.

Дніпро вже також рясніше і рясніше починає одягатися у вогники. Сьогодні біля Озерків встановили величезну красуню-ялинку, в яку просто ну неможливо не закохатись. Її зібрали з купи гілок, які закріпили впродовж металічного стовбуру. Прикрасили чудовими іграшками та гірляндами. І тепер вона, ніби маяк для втрачених кораблів, рятує людей, яких зовсім немає відчуття казки.

Так, не всі з нас люблять морозиво, не кожному до смаку олів’є, проте червоні бантики на ароматних гілочках ялинки, що переплітаються із золотими прикрасами, точно сподобаються всім. Підходячи до неї, діти радіють, а дорослі знову повертаються у дитинство. Коли зима була не “слизькими дорогами на роботу”, а катком для санчат. Весь світ був величезною ковзанкою, яка надихала на веселі ігри.

Тож приходьте на ялинку і поринайте в атмосферу неймовірної казки, яку вам будуть дарувати усі ті, хто також буде приходити туди, аби насолодитись яскравими вогниками. Можливо саме цього Нового року усі ми знайдемо саме те, що шукали усе життя. Хтось кохання, а хтось роботу мрії. А можливо біля ялинки вас чекає людина, яка стане для вас найкращим другом на все життя. Тим паче, що свіжий воздух завжди йде на користь здоров’ю. Тож досить сидіти вдома й сумувати. Якщо в вас немає новорічного настрою, то створіть його самостійно.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео