Дикі звірі на Дніпропетровщині

Дикі звірі на Дніпропетровщині
83658 ПЕРЕГЛЯДІВ

З настанням зими жителі Дніпропетровської області можуть побачити на вулицях диких тварин, наприклад, лисиць чи єнотовидних собак. Для мешканців Дніпра центральних районів – це щось незвичне, але для жителів Самарського чи Чечелівського району – це не рідкість.


Територіально вони знаходяться найближче до околиці мегаполісу і лісу. Тварини у пошуках поживи не бояться підійти до людей. Минуло року лисиці частенько забігали на подвір’я мешканців Самарського району, цього року їх вже помітили у Чечелівському районі. Така ситуація не рідкість для Дніпропетровської області. Дикі тварини можуть бути переносниками вірусу сказу, а це є небезпечно для людини.


В цьому році вже зафіксували появу скажених лисиць у багатьох районах Дніпра, а саме в Софіївському та Криворізькому районах, скажені коти були виявлені у Петриківському та Покровському районах. Влітку у Широківському районі був спалах сказу у свійських тварин.


Зрозуміти, що у вас ця хвороба можна за зовнішнім виглядом і поведінкою тварини. Тварина стає дуже активною, у неї з’являється інтенсивне слиновиділення, може бути агресія. Уникнути хвороби можна за допомогою вакцини домашніх вихованців. Хоча, трапляються такі випадки, коли господарі уникають цієї процедури, вважаючи її непотрібною для собаки чи кота.


Найчастіше сказ передається від дикої тварини до домашньої, після чого вже людині через укус чи попадання слини тварини на відкриту рану. Перші ознаки хвороби можуть проявлятися навіть через місяць після зараження.


У якості першої допомоги необхідно промити рану розчином господарського мила. Не варто використовувати йод, спирт і бинтувати рану. «Якщо вкусила або «обслюнявила» тварина – необхідно терміново звернутися до лікаря. Людині буде показана госпіталізація і введення антирабічної вакцини. Якщо цього не зробити, то людина помре» - каже начальник відділу санітарноепідеміологічного нагляду Неля Полюхович.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео