Начальниця “Укрпошти” Дніпра вкрала 680 тисяч гривень з бюджету закладу

Начальниця “Укрпошти” Дніпра вкрала 680 тисяч гривень з бюджету закладу
133289 ПЕРЕГЛЯДІВ

Історії крадіїв, яких, напевне, вже нічого не зможе навчити, в Дніпрі продовжуються. Іноді виникає думка, що деяким потрібно повторювати далеко не двічі. Вчора двоє невдах вкрали інструменти та віддали їх в ломбард, а сьогодні начальниця “Укрпошти” потрапила до рук поліції. Жінка придумала цікаву схему махінацій, яка допомогла їй за декілька місяців вкрасти більше, ніж 680 тисяч гривень. Найкумедніше в цій ситуації те, що вкрасти вона вкрала. А от подумати, навіщо, забула.

Як стало відомо, з жовтня по грудень жінка забирала гроші, які платили клієнти за послуги в її відділенні. Збитки були настільки масштабними, що не помітити їх було майже неможливо. Жінка забирала гроші, які люди платили операторам за послуги. Вкравши таку велику суму грошей жінка майже обанкротила весь відділ.

Що на неї чекає досі невідомо, адже суд іще триває. Справу розглядають, як кримінальне провадження по 5 частині 191 статті КК України (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою службовим становищем в особливо великих розмірах). Яке завершення чекає на цю справу, суд оголосить найближчим часом. Проте випадки перевищення повноважень та крадіжки стають дедалі частішими.

Хоча більшість справ поліція розкривае, проте це ніяк не допомагає уникнути нових випадків. Прокуратура України нагадує, що будь-яка справа буде розкритою. Так наразі триває ще одне розслідування про зникнення 50 тисяч доларів з авто, проте в слідства вже з’явились нові дані. Скоріше за все найближчим часом ми дізнаємось, хто винен у крадіжці із вогнестрельною зброєю.

А сьогодні ввечері оголосять рішення суду, щодо обраної міри покарання для начальниці “Укрпошти”, яка “не втрималась” перед спокусою.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео