Конфлікт закінчився стріляниною: Новомосковський район

Конфлікт закінчився стріляниною: Новомосковський район
86445 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Новомосковському районі надійшов виклик до національної поліції Дніпропетровської області про конфлікт між сусідами та гучний вистріл зі зброї.

В одному з дворів близько 12 години дня між 59-річним власником зброї та 33-річним молодиком виник конфлікт через особисте непорозуміння. Через деякий час чоловік середнього віку виніс полювальну рушницю шістнадцятого калібру з одним патроном та однією гільзою. Житель вистрелив в ногу хлопцю та наніс тяжку тілесну травму.

Поліція швидко приїхала та одразу почала обшуки квартири винуватця. На місці правоохоронці знайшли ще додаткових п’ять патронів та три гільзи від цієї ж рушниці. Усі вилучені докази відправили на судово-медичну експертизу.

Потерпілого госпіталізували з крововтратою до міської лікарні, винуватця затримали за статтею 208 Кримінального Кодексу України (затримання службовою особою) та відкрили досудове кримінальне розслідування  за статтею 121 частини першої (умисне тілесне пошкодження).

Чоловіку може загрожувати позбавлення свободи строком від п’яти до восьми років з конфіскацією зброї.

Також нагадуємо, що нещодавно 16-річни підліток біля будинку знайшов травматичний пістолет та через необережність підстрелив ногу, отримавши травму. Хлопця доставили в травматологічне відділення міської лікарні №8. Стан юнака стабілізувався та хлопець йде на поправку. Чий пістолет та звідки він взявся з’ясовують правоохоронні органи.

Якщо ви раптом на вулиці знайшли зброю або підозрілі предмети, не гайте часу та одразу телефонуйте до відділку поліції вашого міста або звертайтесь до найближчого відділення!!

Зброя не іграшка! Ви можете тримати як важкі, так і травми, які стають летальними для вас та горем для ваших батьків!

За новинами слідкуйте на сайті та будьте проінформованими!

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео